x

Mobil Cüzdanı İndirin ve Bir miktar Bitcoin Kazanın: Zebpay


Bitkapital

Hindistan menşei Bitcoin teknolojileri girişim şirketi Zebpay, Android telefonlar için yeni mobil cüzdanını piyasaya sürdü.  Zebpay “herkes için yaratılmış dünyanın ilk Bitcoin mobil cüzdanı” sloganıyla girişimlerini duyuruyor. Uygulamayı sizler için inceledik.

Zebpay yazı içiCüzdanın kullanımı, cep telefonları için mesaj uygulaması olan WhatsApp’a çok benziyor ve mesaj uygulamalarını kullanan herhangi biri Zebpay uygulamasını rahatlıkla kullanabiliyor. Zebpay indirildikten hemen sonra uygulama içerisindeki sizin belirlediğiniz kontakt kişilere basitçe Bitcoin gönderilebilir ve onlardan Bitcoin alınabilir. Ayrıca Zebpay bu uygulamayla CoinAgenda Conference’s Startup yarışmasında birincilik ödülüne de sahip.

Uygulamanın IOS versiyonu şu an için mevcut değil; fakat şirketten yapılan açıklamada uygulamanın çok yakında Appstore’da da yer alacağı belirtiliyor. Ayrıca uygulamayı indiren kullanıcılara şu anda özel bir hediye sunuluyor. Bu kapsamda Zebpay uygulamasını indiren her kullanıcıya hediye olarak bir miktar Bitcoin gönderiliyor.

Uygulamayı indirmek için burayı tıklayınız (Şimdilik sadece Android telefonlar için).

Zebpay kurucularından Sandeep Goenka: Amaçlarının bir chat uygulamasını kullanmak kadar kolay bir cüzdan yaratmak olduğunu ve bu uygulamayı kripto paralarla henüz tanışmamış insanlar arasında yaymayı hedeflediklerini vurguluyor.

Uygulamanın nasıl çalıştığına dair videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 2

Bir Cevap Yazın

Mobil Cüzdanı İndirin ve Bir miktar Bitcoin Kazanın: Zebpay

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video