x

Maxcoin Son Bir Ayda Yatırımcısına %790 Kazandırdı


Bitkapital

2014 yılı başlarında piyasaya sürülen Keccak (SHA-3) algoritmasıyla oluşturulmuş Maxcoin, geçtiğimiz yıl bir hayli konuşulan önemli bir kripto paraydı. 2014 yılı sonları itibariyle ise azalan ilgi nedeniyle önemini yitirmiş ve fiyatı çok düşük seviyelere kadar inmişti.

2015 Mayıs’ta ise Maxcoin’de bir hareketlilik yaşandı ve bu halen devam ediyor. Hareketlilikle birlikte çıkış ivmesinin yaşandığını da söyleyebiliriz. Mayıs başı itibariyle 0.000015 BTC seviyelerinden, yoğun  olarak son bir haftada, 0.000133’e kadar büyük bir yükseliş gözlemlendi. Bu demek oluyor ki, Maxcoin son bir ayda yatırımcısına %790 oranında inanılmaz bir kar yaptırdı. Tabi eğer zamanında aldıysanız! Günlük işlem hacmi ise bu çıkışa müteakiben 1 Haziran 2015 tarihinde 50.000 doların üzerine çıktı.

Maxcoin şu anda 0.000105 seviyelerinde kendine bir yer arıyor. Çıkış sürecek mi? Öngörebilmek çok zor, fakat Bitcoin’in uzun bir süredir yatay seyretmesinden sıkılan yatırımcılar için Maxcoin iyi bir alternatif olabilir.

max2

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Maxcoin Son Bir Ayda Yatırımcısına %790 Kazandırdı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video