x

Londra’nın Yalnızca Bitcoin Kabul Eden İlk Fotoğrafçısıyla Tanışın


Bitkapital

Abigail Scarlett Bitcoin’in gelecek vaat ettiğine inanan Londra’da çalışan bir fotoğrafçı. Açtığı abbybitcoin.com sitesiyle sesini duyurmayı başardı. Scarlett, Haziran ayından itibaren tüm fotoğraf işlerinde yalnızca Bitcoin kabul edecek. 2014 yılının başında Bitcoin’i keşfettikten sonra sistem içerisine aktif olarak dahil olmuş ve Londra’da diğer Bitcoin meraklılarıyla tanışma fırsatı yakalamış.

Bu projeden önce serbest fotoğrafçı olan Scarlett, moda dergileri ve şirketler için oluşturulan projelerde çalışarak bu zamana kadar ödemelerini USD olarak almış. Şimdi ise, yalnızca Bitcoin kabul edecek olmanın taşıdığı risklerin farkında; fakat yine de Bitcoin’e olan inancı onu bu yola sevk ediyor.

Kazandığı paralarla ise Londra’nın merkezinde bir fotoğraf stüdyosu ve coffee shop açmak istiyor, ayrıca içerisine Bitcoin ATM’si koymayı ve bu mekanda Bitcoin ile ilgili toplantılar düzenlemeyi planlıyor.

Umarız bu tür girişimler tüm Bitcoin meraklılarına ilham verir.

Çalışmalarından bazıları:

85

86

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Londra’nın Yalnızca Bitcoin Kabul Eden İlk Fotoğrafçısıyla Tanışın

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video