x

LiveEdu Küresel Online Eğitimi Blockchain Akıllı Kontratlarıyla Güçlendiriyor


LiveEdu.tv bir ICO başlatıyor. LiveEdu, blockchain üzerinde tamamen merkezsiz bir yeni nesil online öğrenme platformu Lynda.com’u meydana getiriyor.

Ekip, 46 milyar dolarlık online eğitim piyasasını, akıllı kontratlar ile yerinden oynatmayı amaçlıyor. Üstelik diğer çoğu ICO’da bulunan ürün geliştirme ve ekip riskleri bu ICO da bulunmuyor. Çünkü şirket, çalışır haldeki bir ürünü ve iki yıldır birlikte çalışan sabit bir ekibi bünyesinde barındırıyor.

Resmi ön satış 6 Kasım’da başlayıp 20 Kasım’a kadar sürecek. Toplu satış ise 21 Kasım’da başlayacak, 15 Aralık tarihinde sona erecek. Ön satış, 500,000 dolarlık üst limite ulaşılması halinde sonlandırılacak. Toplu satışın da 4 milyon dolara ulaşıldıktan 48 saat sonra kapatılacağı ifade edildi.

Günümüzde başlangıç aşamasını geçen öğrencilere ve profesyonellere, gerçek bir ürünün başından sonuna nasıl oluşturulacağını öğreten bir online platform bulunmuyor. Çözüm LiveEdu: İçerik yaratıcılarının; programlama, oyun geliştirme, veri bilimi, tasarım, VR & AR (sanal gerçeklik & artırılmış gerçeklik), yapay zeka ve kripto paralar gibi alanlarda, gerçek bir ürünü nasıl meydana getireceklerine yönelik canlı yayın ve video yoluyla özel ders veren bir platform. Platformun ürünleri hâlihazırda; ABD, Avrupa, Çin, Rusya, Kore, Brezilya, Orta Doğu ve Afrika bölgeleri de dahil 194 farklı ülkeden 1 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından kullanılıyor. 13.000’in üzerinde içerik oluşturucusunun, 200.000 saatin üzerinde video içeriği meydana getirdiği belirtildi.

LiveEdu, kurucusu ve CEO’su Dr. Michael J. Garbade liderliğinde faaliyetlerini sürdürüyor. Çekirdek ekibin üyeleri başlangıçtan beri hiç değişmedi ve şu kişilerden oluşuyor: Alex Zhukov, Ilya Toka ve Muhammad Shoaib. Bu genç ekip; iş adamlığı, arka uçlu mühendislik, ön uçlu geliştiricilik ve teknoloji pazarlaması gibi sektörlerde, Amazon, General Electric, Photobucket, Rebate Networks, Lashou ve Mail.ru gibi şirketlerle çalışarak tecrübe edindi.

EDU tokenler doğrudan Ether (ETH), Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), itibari para (USD/EUR) kullanılarak ya da Shapeshift aracılığıyla diğer coinler kullanılarak dolaylı bir şekilde satın alınabilir. Bonuslar %25’ten %50’ye kadar uzanıyor. Yüksek hacimdeki satın almalarda bu hafta dev bonus fırsatı var. Ön satışa şimdi katkı yapın ve dev bonusu alın!

Resmi websiteyi ve sosyal medya sayfalarını aşağıdaki linklerden ziyaret edebilirsiniz. Telegram grubu ya da Email, LiveEdu ekibi ile iletişime geçmenin en hızlı iki yolu diyebiliriz.

Email: tokensale@liveedu.tv

WebsiteTelegramBlog Twitter

 

Bitkapital
loading...
Coin Türk

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

LiveEdu Küresel Online Eğitimi Blockchain Akıllı Kontratlarıyla Güçlendiriyor

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video