x

Litecoin’den Beklenen Atak Geliyor Mu? Litecoin.com Açıldı


Bitkapital

Andrew Vegetabile, Jason King, Eric Mihalik, Ryszard Mielcarek ve Phillip Aumanhas gibi isimler tarafından yönetilen ve Litecoin’in tüm geliştirmelerinden sorumlu bir dernek olan The Litecoin Association, yaptığı son açıklamada, hem kullanıcıları bilgilendirmek hemde ödeme opsiyonu olarak Litecoin (LTC) kabul etmek isteyen işletmeciler için bir eğitim sitesi ve kaynak oluşturmak amacıyla litecoin.com sitesinin açıldığını duyurdu.

Sitede, LTC nasıl kullanılır, cüzdan indirme, ödeme opsiyonu olarak LTC entegre etme, LTC’nin işlem gördüğü exchange siteleri, LTC ile ilgili haberler ve güncellemeler gibi bilgiler yer alıyor. Site bir çok dilde hizmet vermesine rağmen, Türkçe henüz bu dillerin arasında yer almıyor. Litecoin.com LTC yatırımcıları ve meraklıları için takip edilmesi gereken önemli bir kaynak olacağa benziyor.

Darkcoin‘in büyük atağından ve Litecoin‘i geride bırakmasının ardından, uzun zamandır herhangi bir önemli güncelleme yapmayan geliştiriciler de bundan bir ders çıkararak havaya girmiş gibi görünüyor. LTC uzun bir zaman Bitcoin’den sonra en değerli ve en önemli kripto para olmuştu; fakat şu anki durumda Darkcoin’in bir hayli gerisinde kaldı. Bu nedenle, yakın gelecekte Litecoin ile ilgili yeni geliştirmeler ve güncellemeler görebiliriz.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Litecoin’den Beklenen Atak Geliyor Mu? Litecoin.com Açıldı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video