x

LinkedIn Ortağı Reid Hoffman Bitcoin Hakkında Ne Düşünüyor?


Bitkapital

LinkedIn kurucu ortaklarından olan ve Facebook’ a herkesten önce yatırım yapan Reid Hoffman, Bitcoin ile ilgili gelecek planlarını ve görüşlerini CNBC’de yayınlanan ‘Squawk Alley’ isimli programda açıkladı.

Hoffman’ın aynı zamanda geçtiğimizde günlerde Xapo’ya yapılan 20 Milyon $’lık yatırımın ortaklarından olan Greylock Partners’ta da ortaklığı bulunuyor. Gelecek 5 yıllık planları içerisinde kesinlikle Bitcoin olduğunu belirten Hoffman, Bitcoin teknolojisini sadece artan ve azalan fiyatlar olarak görmediğini, çok farklı ve çeşitli yeniliklere gebe olduğunu da açıkladı. Ayrıca Hoffman, Bitcoin fiyatının günlük takipçisi olmadığını, daha çok 3-5 yıllık düzlemdeki değeri ile ilgilendiğini belirtti.

Gelecek 5 yıllık yatırım hedefinde giyilebilir teknolojiler ve otomatik ev sistemleri bulunan Hoffman için Bitcoin ve buna bağlı teknoloji, internet için vazgeçilmez bir araç olacak gibi görünüyor.

Reid Hoffman’ın 4 dakikalık röportajı’nı izlemenizi tavsiye ederiz.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

LinkedIn Ortağı Reid Hoffman Bitcoin Hakkında Ne Düşünüyor?

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video