x

LEOCoin 50 Milyon Dolarlık Piyasa Değeriyle Büyümeye Devam Ediyor


Bitkapital

ekran-resmi-2016-11-08-20-51-05Merkezi olmayan eşten eşe ağı sayesinde transfer işlemlerini güvenli ve hızlı yapmak için kurgulanmış bir para birimi olan LEOCoin, 50 milyon dolarlık piyasa değeri ile büyümeye devam ediyor.

Merkezi Londra’da bulunan ve LEOCoin Foundation tarafından 2014 yılında yaratılan LEOCoin,  banka veya transfer ücretleri olmadan çalışan bir dijital para birimi.

Şirketin ifadesine göre çok büyük bir topluluk tarafından desteklenen LEOCoin, herkesin ulaşımı ve kullanımı için basit, kolay ve güvenli bir sistem sunuyor.

Şirket verilerine göre dünyada 33,000’den fazla işletmede LEOCoin ile mal ve hizmet satın alınabilirken, cüzdanında LEOCoin tutanların sayısı ise 200,000’i geçiyor. Cüzdanda LEOCoin tutmanın ana avantajı ise yıllık hisse payı almak. Cüzdanlarında 1000 LEOCoin’den fazlasını tutan kullanıcılara yıllık %10 ila %20 değişen oranlarla hisse payı dağıtılıyor.

Örneğin, cüzdanında 1000 LEOCoin tutan yatırımcı %10 hisse payı alırken, 5000 ve üzeri tutanlar %15, 50000 ve üzeri tutanlar ise %20 hisse alıyorlar. LEOCoin cüzdanı bu sayfadan indirdikten sonra, takas sitelerinden LEOCoin satın alınabilir ve hesaba yüklenebilir. Masaüstü cüzdanlar dışında LEOCoin IOS ve Android uygulamalarını indirerek de cüzdan sahibi olabilirsiniz.

Son olarak livecoin.net takas sitesinin de eklenmesiyle borsa sayısını 7’ye çıkaran LeoCoin, şu anda $0,52’dan işlem görüyor. LeoCoin alım satımı yapılabilecek borsalardan bazıları ise şu şekilde; LEOxChange, C-CEX, Cryptopia ve LEObit.

LEOCoin sosyal medya hesapları: RedditYoutubeTwitterFacebook

LEOCoin whitepaper’a buradan ulaşabilirsiniz.

 

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 1

Bir Cevap Yazın

LEOCoin 50 Milyon Dolarlık Piyasa Değeriyle Büyümeye Devam Ediyor

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video