x

Ledger Wallet Bitcoin Cüzdanı CoinTürk Store’da Satışta


Bitkapital

Bitcoin’lerinizi saklamanın en güvenli yolu Ledger Wallet Offline Bitcoin Cüzdanı CoinTürk Store‘de satışa sunulmuştur. Ledger Wallet ile kripto paralarınızı İnternetten bağımsız bir şekilde güvenle saklayabilirsiniz. Cüzdanı Bitcoin dışında Ethereum, Litecoin gibi altcoin’ler için kullanabilirsiniz.

Özellikleri:

  • Ledger Nano S, kriptografik varlıkları depolamak ve dijital ödemeleri sağlamak için geliştirilmiş sağlam güvenlik özelliklerine dayanan bir Bitcoin, Ethereum ve Altcoin donanım cüzdanıdır.
  • Herhangi bir bilgisayara (USB) bağlanır ve yan düğmelerindeki tek bir dokunuşla her bir işlemi iki kez kontrol etmek ve doğrulamak için OLEd ekranında mevcut bakiye durumunu gösterir.
  • Siber saldırılara karşı dijital varlığınızı tamamen offline ortamda korunmasını sağlar.
  • Bitcoinlerinizi saklamak için en güvenli yöntemdir.
  • Etherium, Ripple ve diğer altcoin’lerinizi güvenle saklayabilirsiniz.
SON TEKNOLOJİ DONANIM

Kripto para birimlerine sahip olduğunuzda, gizli verilerinizi ve fonlarınıza erişimi korumanız gerekir. Ledger Nano S ile özel anahtarlar gibi sırlar asla açılmıyor: Hassas cesaretlerinizde hassas işlemler, bir PIN kodu ile kilitlenmiş en son teknoloji Secure Element içinde izole edilmiştir. İşlemler değiştirilemez, bir düğmeye basmak suretiyle gömülü ekranda fiziksel olarak doğrulanırlar.

Ledger Nano S, Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Ethereum Klasik tamamlayıcı uygulamaları ve diğer blok-tabanlı şifreli paraları içerir. Aynı cihazdan ödemeler gönderip alabilir, hesaplarınızı kontrol edebilir ve her bir para birimi için birden fazla adresi yönetebilirsiniz. Nano S ayrıca GMail, Dashlane, Dropbox veya GitHub gibi uyumlu çevrimiçi hizmetlerde kimlik doğrulama işlemini basitleştiren FIDO® Universal Second Factor standardını da desteklemektedir.

Ledger Nano S’in Türkiye distribütörlüğünü yapan Binbirçeşit sitesinin hazırladığı kullanım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Ürünü detaylı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Coin Türk
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ledger Wallet Bitcoin Cüzdanı CoinTürk Store’da Satışta

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

...
Haber
Haberlerinizi, Makalelerinizi kolayca ekleyebileceğiniz görsel editör