Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

CoinTürk adına

Onur ATAM

E-posta: onuratam@coin-turk.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Levent KURT

E-posta: leventkurt@coin-turk.com

Editörler / Editors
Güvenç KOÇKAYA – Fİnans Editörü
E-posta: guvenckockaya@coin-turk.com
Sevinç KOÇKAYA – Haber Editörü
E-posta: sevinckockaya@coin-turk.com
Serhat ANT -Teknoloji Editörü
E-posta: serhatant@coin-turk.com
Reklam ve Pazarlama Yöneticisi / Advertisement & Marketing Manager

Berk GÜRMAN

E-posta: berkgurman@coin-turk.com

Redaksiyon ve Düzenleme / Redaction & Coordination

Mehmet ÇELİK

E-posta: mehmetcelik@coin-turk.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Av. Onur ATAM

E-posta: onuratam@coin-turk.com

Adres Bilgileri / Address Information

Adres: Hacet Mh. Büyükhasbahçe Cd. 45/5, Alanya, Antalya, Türkiye

E-posta: iletisim@coin-turk.com

Domain ve Hosting Servisleri / Domain & Hosting Services

Domain: İhs Telekom

Hosting: Netİnternet

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Coin-turk.com yazıların sorumluluğunu almaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

http://coin-turk.com/  harici linklerin sorumluluğu alınmaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyright 2016 coin-turk.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları coin-turk.com’a aittir. coin-turk.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerin telif hakları 5846 sayılı yasa kapsamında korunmaktadır. Bunlar coin-turk.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

coin-turk.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. coin-turk.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the coin-turk.com However, sometimes coin-turk.com uses third parties to process your information.

coin-turk.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the coin-turk.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with coin-turk.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the coin-turk.com and its services. When you use coin-turk.com online services, we use cookies and collect IP addresses.

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video