x

Kripto Para Sanal Fuarı Nisan 2015


Bitkapital

Bitcoin ve kripto para dünyasında al sat veya madencilik gibi günlük değişim gösteren aktiviteler önemli olduğu gibi, uzun vadede ekosisteme fayda sağlayacak konferans, seminer ve toplantı gibi etkinliklerin de bir o kadar önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle CoinTürk olarak bu tip etkinliklere elimizden geldiğince destek vermeye devam edeceğiz. Kripto Para Sanal Fuarları 2015’e medya sponsoru olduğumuzu okurlarımıza bildirmek isteriz.

2014 içerisinde yapılan kripto para sanal fuarını takiben, bu yıl yapılması planlanan yeni toplantılar anons edilmişti. 26-27 Şubat 2015 tarihinde yapılan zirveden sonra, bir sonraki sanal fuar 10 Nisan 2015’te yapılacak.

Sanal kripto para fuarı, Bitcoin ve kripto meraklılarını, girişim şirketlerini ve finans dünyası ile kripto para dünyasını bir araya getirecek. Internet üzerinden yapılacak olan etkinliğe Adam Vaziri, Jared Marx, Brian Kelly, Dale White, Ron Quaranta ve Robert Schwentker gibi isimler konuşmacıolarak katılacak.

excpo

Cryptomoneyexpo.com üzerinden yapılacak olan fuarda, aynı gerçek fuarlar gibi şirket stantları yer alacak ve isteyenler stantlara giderek firmalardan bilgi alabilecekler. Fuar kapsamında yapılacak olan tüm oturumlara buradan ulaşabilirsiniz.

Fuara katılmak isteyen şirketler ücret karşılığında stant açabiliyorken, bireysel kullanıcılar ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirler. Kayıt yaptırmak için tıklayınız.


Your reaction

NICE
SAD
FUNNY
OMG
WTF
WOW

Bir Cevap Yazın

Kripto Para Sanal Fuarı Nisan 2015

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video