x

Kredi Kartıyla Bitcoin ve Bitcoin Cash Satın Almanın En Kolay ve Güvenilir Yolu


Bitkapital
Banka kartıyla Bitcoin alma.. Bitcoin satın alma siteleri.. Kredi kartı ile Bitcoin alımı.. Kredi kartı ile BTC almak.. Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Kredi kartı ile Bitcoin Cash satın alma yolları nelerdir? Kredi kartı ile nasıl Etherum satın alırım? Kredi kartı ile bitcoin alma 2017..

Kredi kartı ile Bitcoin satın almanın en kolay, güvenli ve ucuz yolunu sizler için inceliyoruz..

Bu yazıda kısa ve öz olarak kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz.

Bilindiği Cex.io uzun zamandır Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı son geliştirme ve güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı oldukça kolaylaştırdı.

Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 10,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Site içerisinde Bitcoin fiyatı ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor.

Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum ve Litecoin alış satışı yapabilirsiniz. Sitede kredi kartına ek olarak banka transferi ile de depozit yapmak mümkün. Son zamanlarda çokça konuşulan Bitcoin Cash’de yakın zaman içerisinde siteye eklendi.

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Kredi Kartıyla Bitcoin ve Bitcoin Cash Satın Almanın En Kolay ve Güvenilir Yolu

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video