x

Kredi Kartı ile Anında Bitcoin ve Bitcoin Cash Satın Alma Hizmeti


Bitkapital

Kredi kartıyla Bitcoin alma? Kredi kartıyla nasıl Bitcoin Cash satın alabilirim? Kredi kartıyla Bitcoin  ve Ethereum satın alınabilir mi? Kredi kartı ile bitcoin  satın alma 2017. Banka kartıyla Bitcoin alma..

Bu sorularını sıklıkla alıyoruz. Konuyla ilgili araştırma yaptığımızda kimlik onayı gerektirmeden anında Bitcoin satın alınabilecek güvenli siteleri sizler için araştırdık.

Bu yazıda kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz.

Bilindiği gibi Coinmama uzun zamandır Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı son geliştirme ve güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı oldukça kolaylaştırdı.

Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 50,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Hesabınız genellikle aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde onaylanıyor.

Site içerisinde Bitcoin fiyatı ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor. Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum ve Litecoin alış satışı yapabilirsiniz. Son zamanlarda çokça konuşulan Bitcoin Cash’de yakın zaman içerisinde siteye eklendi.

Sitede kredi kartına ek olarak banka transferi ile de depozit yapmak mümkün. Coinmama sitesini kolay ve ucuz olmasından dolayı öneriyoruz.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Kredi Kartı ile Anında Bitcoin ve Bitcoin Cash Satın Alma Hizmeti

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video