x

Kredi Kartı İle Bitcoin Satın Alınabilecek Şirketler


Bitkapital

Kripto paralarla tanışan çoğu kullanıcı ilk önce; Kredi kartı ile Nasıl Bitcoin Alabilirim?PayPal Kullanarak Bitcoin Satın Almak Mümkün Mü? gibi soruların cevaplarını merak ederler. Bu nedenle de ilk başta daha kolay yol olan kredi kartı veya PayPal gibi araçlarla yönelirler. Ancak tam olarak nereden ve nasıl alınacağı konusunda çoğu zaman kafa karışıklığı yaşarlar. Bu nedenle kredi kartı ile Bitcoin satın alınabilecek seçenekleri sizler için değerlendiriyoruz.

Cex.io: uzun zamandır Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı son geliştirme ve güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin satın almayı oldukça kolaylaştırdı. Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 10,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Site içerisinde Bitcoin fiyatı ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor. Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum ve Litecoin alış satışı yapabilirsiniz. Sitede kredi kartına ek olarak banka transferi ile de depozit yapmak mümkün.

indacoinIndacoin: Merkezi İngiltere’de bulunan Indacoin ile kredi kartınızı kullanarak Bitcoin alabilirsiniz. Öncelikle bir hesap oluşturmanız, akabinde 3D güvenlik özelliği olan ve internetten alışverişe açık olan kredi kartını sisteme kaydettirmeniz, son olarak da onaylama işlemlerini yapmak gerekiyor. İlk başta kredi kartı ile Bitcoin alma limitiniz 50$ civarında olurken, sonrasındaki her işlemde Bitcoin alma limiti artıyor.

Coin Türk
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 1

Bir Cevap Yazın

Kredi Kartı İle Bitcoin Satın Alınabilecek Şirketler

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

...
Anket
Fikir almak ya da seçim yapmak için bir oylama başlatın.
Haber
Haberlerinizi, Makalelerinizi kolayca ekleyebileceğiniz görsel editör