x

Kitap Okuyarak Bitcoin Kazanın


Bitkapital

Bugün Bitcoin kazanma yöntemlerinden biri olan paidbooks sitesinden bahsedeceğiz. Site Bitcoin Aliens’ın kurucusu tarafından tasarlandı ve kripto para musluğu tarzında hizmet veriyor. Paidbooks‘un diğer musluklara göre en önemli farkı kitap okurken Bitcoin kazanma şansı sunması.

Sistemde genellikle dünya klasiklerinden kitaplar yer alıyor ve kullanıcıya kitap seçme şansı sunuluyor. Uygulama yabancı dilini geliştirmek isteyenler için de faydalı olabilir. Ödeme alabilmek için her 10 dakikada bir yeni sayfaya geçmek gerektiğini de hatırlatalım.

bookss

Bitcoin muslukları, kripto para dünyasında genellikle en fazla kullanılan ücretsiz Bitcoin kazanma yöntemlerinden biri. Bu zamanda kadar musluk olarak hizmet veren binlerce site tasarlandı ve piyasaya sürüldü, fakat yalnızca captcha kodu girilerek oluşturulan siteler artık kullanıcılar tarafından tercih edilmiyor ve zamanla önemini yitirebiliyor. Paidbooks gibi farklı temalarla oluşturulan bu musluklar diğerlerine göre bir adım öne geçebilir.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Kitap Okuyarak Bitcoin Kazanın

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video