x

İsviçre Bankası Cyberbank ICO’su 22 Kasım’da


Bankacılar blockchain teknolojisinin potansiyelinin tam olarak farkına vardığında “Varlık Yönetimi” sektöründe kısa zamanda radikal değişiklikler meydana gelebilir. SwissBorg projesi de bu alanda atılım yapan en önemli şirketlerden biri olarak öne çıkıyor. Varlık Yönetimi ekosisteminin işleyiş şeklini değiştirmek için yola çıkan şirket, gücünü Ethereum Blockchain’inden ve İsviçreli olmasından alıyor.

İnovatif ve siber-güvenli finansal hizmetler sunan SwissBorg’un şubesiz dijital platformu İsviçre’de faaliyet gösteriyor. SwissBorg, özel bankacılık sektörüne yeni bir şekil kazandırma amacıyla bireyler, DAO’lar, yatırım menajerleri ve finansal danışmanlara yönelik Yatırım Direktifleri geliştiriyor. Şirketin misyonu inovatif ve demokratik finansal hizmetler (1 CHF ile dahi yatırım yapılabilir) sunan, aynı zamanda varlık sınıfları için özel yatırım stratejileriyle güçlendirilmiş, “tek noktada hizmet sunumu” yapan bir siberbank kurmak. Daha genel bir ifadeyle, en son dijital ve kriptografik teknolojileri altyapısında kullanan ve dünya üzerinde herkese ve her zaman erişilebilir olan bir banka kurmak.

Şirketin kurucu CEO’su Cyrus Fazel platformun temel özelliklerini şu şekilde açıklıyor:

1) Akıllı Direktif: Smart Contract’e gömülü bir Yatırım Direktifi. Her müşterinin kendine özel, şeffaf bir Akıllı Direktifi bulunur ve bu özellike kullanılarak birçok finansal danışmanla kolaylıkla işbirliği içine girilebilir. Bankacılık ihtiyaçlarını ve yatırım stratejilerini kullanıcının bizzat kendisi belirler.

2) Cyborg Advisor: Yapay Zeka algoritmalarına dayalı en iyi teknolojik araçlarla yapılan gelişmiş yatırım stratejilerini ifade eder. Varlıkların bütün olarak kolayca yönetilmesine yardımcı olur.

3) Meritokrasiye dayalı bonus sistemi: Topluluğun her aktif üyesi şirketin başarısına bulundukları katkıda ötürü kazancın % 25’ine kadar ödüllendirilir. Şirketin temel amacı yükske güvenlikli, şeffaf ve kişiye özel yatırım çözümleri geliştirerek Özel Bankacılık sektöründe devrim yapmaktır. Devrimi kucaklayın ve büyük değişime hazırlanın; Swiss Borg’a katılın ve kendinize ait bir İsviçre bankanız olsun. Fırsatlardan yararlanmak için 21 Kasım’da başlayacak ICO’ya katılın.

Website: – WhitepaperTelegramBitcoinTalkBlogFacebookSlackYoutubeGitHubTwitter

Bitkapital
loading...
Coin Türk

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

İsviçre Bankası Cyberbank ICO’su 22 Kasım’da

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video