x

IOS’da Yeni Bitcoin Oyunuyla Para Kazan: SaruTobi


Bitkapital

Apple ilk kez içeriğinde Bitcoin sistemi entegre edilmiş bir oyuna izin verdi. SaruTobi adlı oyun tüm IOS cihazlara indirilebiliyor. Kısa ve eğlenceli olan oyunda, bir maymun ile sarmaşıktan atlama yapılıyor ve atladığınız mesafe kadar puan alıyorsunuz. Bitcoin kazanmak için ise oyunda geçirdiğiniz süre önemli rol oynuyor.

Oyunu ilk indirdiğinizde bir defaya mahsus olarak Bitcoin adresinizi girmeniz yeterli, sonrasında kripto paralar biriktikçe otomatik olarak gönderim yapılıyor.

Oyunu okurlarımız için denedik ve kısa bir süre içerisinde iki kez otomatik olarak bir miktar Bitcoin hesabımıza gönderildi.

IMG_8041

IMG_8042
Oyunun Bitcoin meraklıların hoşuna gideceğini düşünüyoruz. Ayrıca yeni başlayanlar için bir miktar Bitcoin kazandırabilir. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

Apple’ın kripto para oyunlarına izin vermesi geliştirilebilir birçok yeni uygulamanın önünü açacaktır. Önümüzdeki günlerde IOS platformunda kriptolarla ilgili çok daha fazla uygulama görebiliriz.

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

IOS’da Yeni Bitcoin Oyunuyla Para Kazan: SaruTobi

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video