x

IOS ve Android için Bitcoin Uygulamaları


Bitkapital

Kripto para teknolojileri aldığı yatırımlarla hızla büyümeye devam ediyor. Madencilik teknolojileri, blockchain ile hayatımızı kolaylaştıran yenilikler ve geliştirilen mobil uygulamalarla sektör genişliyor.

Uygulama piyasası her geçen gün genişlerken milyarlarca dolarlık bir pazarı temsil ediyor. Neredeyse artık her internet sitesinin veya şirketin mobil uygulaması mevcut.

Günümüzde mobil uygulamalar, hem kullanıcıların işlerini kolaylaştıran hem de sitelerin veya şirketlerin prestijini arttıran araçlar haline gelmiş durumda. Kripto para dünyası da bu gelişimden payını alıyor.

appsIOS ve Android platformlarında Bitcoin ve diğer kripto paralarla ilgili binlerce uygulama yaratıldı ve sayıları giderek artıyor. Özellikle kripto paralarla ilgili olan mobil uygulamalar, son zamanlarda oldukça gündemde ve okurlarımızdan Bitcoin uygulamalarıyla ilgili sorular gelmeye başladı.

Bu nedenle, CoinTürk olarak Bitcoin uygulamalarıyla ilgili bir sayfa hazırlamayı uygun bulduk. Sayfamızda Bitcoin ile ilgili kaliteli bulduğumuz çeşitli uygulamaları inceleyeceğiz ve belirli periyotlarda bu sayfaya yeni uygulamalar ekleyeceğiz.

İlk olarak öne çıkan 8 uygulamayla başlıyoruz. Sizde bize kullandığınız ve kaliteli bulduğunuz uygulamaları önererek (iletisim@coin-turk.com) sitemize eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Bitcoin mobil uygulamaları sayfasına erişmek için tıklayınız.

UHJ59697-akilli-telefonlari-hizlandirmanin-yollari

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

IOS ve Android için Bitcoin Uygulamaları

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video