x

ICONOMI’ye Katılım için Son Saatler:Toplam Yatırım 8,5M$


Bitkapital

Geçtiğimiz ay halka açılan ve fon toplamaya başlayan Ethereum tabanlı bir fon yönetim platformu olan ICONOMI‘ye yatırım amaçlı katılım için bugün son gün ve sadece 13 saat kaldı. Süre azalırken yatırımların da hızı artmaya başlamış gibi görünüyor, şu anda 8,5 milyon dolar geçildi.

27 Mayıs’ta dünyaca ünlü Forbes dergisi ICONOMI’ye yer verdi ve bu projenin geleceğinden bahsetti. Makalede ICONOMI’nin gelecekte önemli bir yeni nesil fintech uygulaması olacağından bahsediliyor ve proje başarılı bulunuyor. Bu haberin yayınlandığı sırada 5,93 milyon dolar olan toplam yatırım 2,5 milyon dolar daha artarak 8,5 milyonu geride bıraktı. Önümüzdeki saatlerde çok daha hızlı ve daha büyük yatırımlar görebiliriz. Proje bu hızla giderse 10 milyon dolar rakamını geride bırakabilir.

Şu ana kadar 3000’in üzerinde yatırımcıdan 8,5 milyon dolardan fazla yatırım alan girişime yatırım için son 13 saat. İlk haftalar %15’den başlayan bonuslar dağıtıldı ve bonus dönemi sona ermişti; fakat yatırımlar hala devam ediyor. Bitcoin, Ether, Lisk, USD ve EURO olarak yapılabilen yatırımlarda şu ana kadar toplamda; 5735 BTC, 163,707 ETH, 3,5 milyon LSK, 73,000 USD ve 1,7 milyon EURO toplandı.

ICONOMI‘ye katılmak ve yatırım yapmak için ise herhangi bir limit bulunmuyor. Ayrıca kripto para kullanmadan da SEPA veya Swift ile direkt olarak ICONOMI’ye yatırım yapılabilir. Bunların dışında farklı bir kripto para ile yatırım yapmak istiyorsanız Shapeshift’i kullanabilirsiniz.

ıco4

Bitcointalk thread – Website ICO ICONOMI – Blog ICONOMI – Facebook ICONOMI – Twitter ICONOMI – Slack ICONOMI

ICOa1VHZK0L94EflQpCcpExngVDdYsEuPUsICONOMI

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

ICONOMI’ye Katılım için Son Saatler:Toplam Yatırım 8,5M$

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video