x

Her Gün Yürüyerek Dijital Para Kazanmak İster Misiniz?


Bitkapital

“Bitwalking” uygulaması piyasaya sürüldü. Uygulama ilk olarak Birleşik Krallık’taki iOS ve Android kullanıcılar için denemeye açıldı, sonrasında ise tüm dünyaya açılacak.

Uygulamanın kullandığı kripto para “Bitwalking Doları” olarak biliniyor. Kullanıcıların ödemeyi alabilmek için her gün 10,000 adım yürümesi gerekiyor. Bir günde 3 Bitwalking Doları kazanmanın mümkün olduğu uygulamayla kullanıcılar, şirketin marketinden alışveriş yapabilir veya parayı diğer para birimlerine çevirebilir.

Bitwalking sitesinde uygulamayla ilgili şu bilgilere yer verilmiş:

“Herkesin para kazanabilme özgürlüğü olduğuna inanıyoruz. Atanı kim olursa olsun bir adım her zaman bir adımdır. Önemli olan ne kadar yürüdüğünüzdür. Bitwalking ile en basit ifadeyle yürüyerek para kazanırsınız. Ücretsiz olan uygulamamız adımlarınızı Bitwalking Dolarına çevirir. Kazandığınız para her gün birikir ve transfer edilene ya da kullanılana kadar hesabınızda kalır. Bitwalking Doları gerçek paradır. Bitwalking bir oyun, fitnes uygulaması ya da ödül, puan veya mil sistemi değildir.”

Şirket şu sıralar spor markaları, sağlık hizmetleri, sigorta şirketleri ve çevre koruma gruplarıyla ortaklık yapmak için çalışmalarını sürdürüyor. Uygulama şu ana dek Japon yatırımcılardan 10 milyon doların üzerinde para topladı.

İngiliz bir banka ise önemli bir müzik festivali için Bitwalking ile ortaklık yapmayı düşündüklerini duyurdu. Bunun yanında isimleri açıklanmayan ayakkabı markalarının şirketle ortaklık fikrine sıcak baktığı belirtiliyor.

Serhat Ant
müzik delisi, kaset/film arşivcisi, koleksiyoner, sinefili. edebiyat, dilbilim, bitcoin ve kripto para meraklısı.

Tepkini Göster

İyiymiş
Kötü
Keyifli
Yok artık!
Bu ne ya!
Harika!

Yorumlar 1

  1. Merhabalar

    Sayın coin-turk ekibi.

    Bitwalking uygulaması artık google playda çıkmış bulunmakta. ben yükledim fakat günde 1 km yol yrürüyorum. bakiyemde hiç bir artış olmuyor. bakiye hep 0.00 W$ .

    Cointürk ekibi olarak sizden bunu araştırmanızı ve bilgi makalesi paylaşmanızı istiyorum.

    Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

Her Gün Yürüyerek Dijital Para Kazanmak İster Misiniz?

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video
...
Anket
Fikir almak ya da seçim yapmak için bir oylama başlatın.
Haber
Haberlerinizi, Makalelerinizi kolayca ekleyebileceğiniz görsel editör