x

Hemen Ücretsiz Bitcoin Kazan


Bitkapital

CoinTürk olarak genellikle okurlarımız için ücretsiz Bitcoin kazanabilecek siteleri duyuruyoruz. Amacımız okurlarımızın hem bir miktar Bitcoin kazanmasını, hem de kripto paralara yeni başlayan kullanıcıların Bitcoin kazanarak bu deneyimi yaşamasını sağlamak. Bu yazımızda (henüz duymayanlar için) uzun süredir Bitcoin dağıtan Alien Faucet’i değerlendireceğiz.

Alien Faucet yaklaşık 6 aydır Bitcoin dağıtımına devam eden bir site ve herhangi bir sıkıntı olmaksızın ödemelerini gerçekleştiriyor. Bitcoin kazanmak için yapılması gereken çoğu sitede olduğu gibi captcha kodu girmek. Kod her 5 dakikada bir giriliyor ve 100 satoshi ile 25000 satoshi arası bir miktar hesabınıza yükleniyor.

alien faucet

Biriken miktarlar her cuma hesabınıza otomatik olarak yatıyor ve ödeme yapılması için hesabınızda en az 5500 satoshi olması gerekiyor. Yeni başlayan kullanıcıların bu küçük miktarları kabul eden bir cüzdana sahip olmaları çok önemli. Çünkü çoğu exchange sitesi 0.001 altındaki tutarları kabul etmiyor. Bu nedenle bu tür faucet siteleri kullanan ve Bitcoin’e yeni başlayanlar için blockchain.info üzerinde bir hesap açılmasını öneriyoruz.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Hemen Ücretsiz Bitcoin Kazan

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video