x

Güvenlik Sorunları Bir Siteyi Daha Kapattırdı


Bitkapital

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız bir haberde Kanadalı exchange şirketi CAVIRTEX‘in güvenlik sorunlarından dolayı kapanma kararı aldığını duyurmuştuk. Şimdi ise, Bitcoin ile online oyun sitelerinin en eski üyelerinden biri olan Seals With Clubs şirketinin kapanacağı haberi duyuruldu. Sitenin güvenlik zafiyetlerinden dolayı kapanma kararı aldığı belirtiliyor.

Seals With Clubs’tan yapılan resmi açıklamada, geçtiğimiz hafta büyük çapta bir güvenlik zafiyeti oluştuğu; fakat kullanıcı hesaplarının ve site verilerinin olduğu gibi korunduğu ifade ediliyor. Bunun üzerine site içerisinde bulunan tüm kullanıcı hesapları donduruldu ve şu an için hesaplara erişilemiyor. Şirket, tüm para çekme işlemlerinin en kısa zamanda yapılacağını ve kullanıcıların mağduriyetlerinin giderileceğini belirtiyor.

Anlaşılan o ki 2015 yılında da kripto paralar ile ilgilenen şirketlerin en büyük korkusu güvenlik olmaya devam edecek. Güvenlik konusuyla ilgili yayınladığımız diğer haberlere  buradan göz atabilirsiniz.

sealwith

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Güvenlik Sorunları Bir Siteyi Daha Kapattırdı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video