x

Freebitcoins.com Bitcoin Dağıtıyor: Görevleri Gerçekleştir Bitcoin Kazan


Bitkapital

Freebitcoins.com ziyaretçilerine Bitcoin dağıtan yeni bir site. Site kullanımını ve bilinirliğini arttırmak için 1 milyon kişiye ücretsiz Bitcoin veriyor. Site üzerinden Bitcoin toplamak oldukça basit, ödemeler ise anında yapılıyor. Siteden ödeme almak için herhangi bir Bitcoin yatırma işlemi de gerekmiyor.

Bitcoin kazanmak için ilk yapmanız gereken, bir mail adresi ile kayıt olmak. Daha sonrasında mail adresine sadece sizin kullanabileceğiniz bir kod gönderiliyor, bu kod ile her gün siteyi ziyaret edip bazı görevleri gerçekleştirip Bitcoin kazanabilirsiniz.

Yapılması gereken görevler oldukça basit. Twitter gönderisi, twitter sayfa takibi, facebook beğenisi veya siteyi oylamak gibi 14 tane hedef var ve bu hedeflerin her biri için bir miktar Bitcoin hesabınıza yatıyor. CoinTurk olarak denememizi yaptık ve topladığımız Bitcoin’leri anında hesabımıza gönderdik.

Görevler aşağıdaki gibi belirlenmiş, ayrıca her hafta yeni bir görev ekleneceği de söyleniyor.

gorevler

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Freebitcoins.com Bitcoin Dağıtıyor: Görevleri Gerçekleştir Bitcoin Kazan

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video