x

Ethereum’da Büyük Düşüş – Panik Satışları Devam Ediyor


Bitkapital

Son günlerin en gözde kripto paralarından biri olan Ethereum’da son iki gündür büyük değer kayıpları yaşanıyor.

Microsoft ve diğer büyük şirketlerin radarında olan Ethereum, 2016 yılı başından itibaren yükselişe geçmişti. Yükselişle beraber geçen hafta 15 dolara kadar çıkış ivmesi yakalandı. Fakat son iki gündür yüksek hacimli satışlarla birlikte 8 dolara kadar düşüş gerçekleşti ve Ether piyasalarında panik havası hala devam ediyor.

Ethereum’daki değer düşüşüyle ilgili doğrudan bir haber veya gelişme bulunmuyor; fakat çoğu uzman elinde büyük miktarlarda hacim bulunan yatırımcıların tekrar alt fiyattan toplamak için piyasayı maniple ettiği yönünde fikir birliği içerisinde.

ether2

Yukarıda yer alan son iki günün grafiğinde görülebileceği üzere 0.032 BTC değerlerinden yazının hazırlandığı saat itibariyle 0.0205’e kadar düşüş gerçekleşti.

Bu düşüşün alım fırsatı mı yoksa Ether’den çıkış sinyali mi olduğunu ilerleyen günlerde göreceğiz. Fakat yine de piyasaların bu şekilde panik olduğu durumlar yatırımcıların lehine kullanılabilir.

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ethereum’da Büyük Düşüş – Panik Satışları Devam Ediyor

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video