Ethereum Yatırım Platformu: Ethtrade


Bitkapital

Blockchain ve kripto para teknolojileriyle beraber günümüzde artık yatırım kavramının kendisi de değişiyor ve evrim geçiriyor. Ortaya çıktıkları 2009’dan itibaren günden güne artan piyasa değerleriyle Bitcoin ve Ethereum gibi dijital paralar yüksek risk içermesine rağmen geleneksek yatırım araçlarına göre büyük getiriler sunuyor.

Elbetteki bu getirilerin ve büyüyen piyasa değerlerinin arkasında kripto para teknolojileri yatıyor. Bu yeni ve inovatif teknolojiler artık 15 milyar dolara yakın bir değere ulaştı ve bu rakam her geçen yıl giderek artıyor.

2016’nın son aylarını yaşadığımız bugünlerde Bitcoin’e en büyük rakip olan Ethereum ve ilgili sistemlerin çokça konuşulduğunu ve ana akım medyada yer bulduğunu görüyoruz. 700 milyon dolara yakın piyasa değeri ile Ethereum dünyada Bitcoin’den sonra en yüksek piyasa değerine sahip kripto para. Ethereum’la ilgili girişimlerde giderek artıyor, bunlardan biri Ethtrade.

33333

Ethtrade.org sitesinde yer alan bilgilere göre yukarıda da bahsettiğimiz gibi kripto varlıkların gelişmesi ile konvansiyonel yatırım araçlarının yerine geçen bu yatırım araçlarıyla, daha yüksek kazançlar artık mümkün. Ethtrade girişimi işe bu noktada Ethereum temelli yatırımlar ile devreye giriyor ve 10 dolardan başlayan yatırım miktarlarıyla fırsat sunuyor.

Hong Kong merkezli 2015’den beri faaliyet gösteren Ethtrade, yatırımcılarına gelirleri günlük olarak raporluyor. Aylık yatırımcının yatırım miktarına göre %10-25 arası getiri sunduğunu iddia eden Ethtrade resmi temsilcisi Eric Bondi, yatırımcılar için hizmetlerini sürekli geliştirmeyi amaçladıklarını ifade ediyor.

Temelde şirket, çeşitli borsalarda Ethereum ticareti yaparak günlük kar sağlıyor ve yatırımcılarıyla bu karı paylaşıyor. Tüm süreç ve kar marjları sürekli güncellenen raporlarla kullanıcılara sunuluyor. Ethtrade sadece bu tür pasif yatırımlara değil, aynı zamanda referans göstererek yatırım yapılması durumunda referans geliri imkanı da sunmakta.

ethtrade1Toplam bireysel yatırımı 30.000 USD ile sınırlandıran Ethtrade’in, günlük yatırma ve çekme limitleri bulunuyor. Yatırımcıların yatırımlarını minimum 60 gün Ethtrade’de sabit bırakmaları gerekiyor. Ethtrade’e yatırım yapmadan kendi fonlarınızı kendiniz yönetmek isterseniz Ethtrade‘in sunduğu trading eğitimlerine katılabilirsiniz.


Tepkini Göster

İyiymiş
Kötü
Keyifli
Yok artık!
Bu ne ya!
Harika!

Tepkini Gif ile Göster

Yorumlar 1

Bir Cevap Yazın

Ethereum Yatırım Platformu: Ethtrade

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video