x

Eğlenirken Bedava Bitcoin Kazanmanın Yeni Yolu: Bomberman


Bitkapital

Geçtiğimiz yıldan beri Bitcoin oyunlarının popülerliği artış gösteriyor.

Geçtiğimiz günlerde yeni bir oyun daha piyasaya giriş yaptı.  Battlecoin’in geliştiricisi hepimiz için eğlenceli bir oyun yarattı. Oyunun adı: Bomberman. Oyunun orjinali aslında 1983 yıllında Hudson Soft tarafından geliştirilmiş ve zamanında çok popüler olmuş.

Şimdi ise Bomberman oynarken Bitcoin kazanabilir ve Bitcoin hakkında diğer kullanıcılarla sohbet edebilirsiniz. Oyun hakkında konuşan Battlecoin geliştiricisi şunları ifade ediyor:

“Bomberman şu an gayet iyi durumda. Bunun üzerine oluşturulacak yeni oyunlar da ileride birden fazla sunucuyla desteklenecektir. Geçtiğimiz aylarda Battlecoin sitemizden Bomberman sunumunu yaptık ve oluşan ilgiden dolayı çok mutluyuz. Bomberman’ın diğer basit (yılan gibi) oyun türlerine göre daha eğlenceli olacağını düşünüyoruz. Bu oyunu ölünceye kadar oynayabilirsiniz 🙂 Oynarken de para kazanabilir ve BTC hakkında konuşabilirsiniz.”

bomberman2

loading...
Elektronik ve Haberleşme Mühendisi, evinde Bitcoin madenciliği yapıyor, yurt dışında yaşıyor, hobileri gastronomi ve seyahat, hayvan dostu.

Bir Cevap Yazın

Eğlenirken Bedava Bitcoin Kazanmanın Yeni Yolu: Bomberman

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video