E-DINAR – Yeni Nesil P2P Borsası


Bitkapital

E-Dinar Coin nedir? E-Dinar Coin nasıl çalışır? E-Dinar Coin inceleme..

P2P borsaları çeşitli iş sahalarına meydan okumaya çoktan başladı ve start-up’ların artan sayısı bunu destekler nitelikte. P2P borsaları arasındaki temel fark kullanıcıların faizsiz takas yapabilmek için herhangi bir ülkenin para birimini kolayca borsaya koyabilmesidir.

Yurtdışında iş yapan, çalışan veya okuyanlar sıklıkla diğer ülkelerden para gönderimi veya takasına dair sorunlar yaşarlar. Bankalar ve komisyoncular para takasında yüksek faiz oranı ve işlemler için ücret politikası uygularlar, belgeler ise proxy kimlik doğrulaması ve banka kartlarının kullanımında geçerli pasaport verilerini gerektirir. Bu durumdaki insanlar P2P platformunu kullanarak daha fazla seçeneğe sahip olurlar ve diğer ülkelerdeki kişilerle bankalarınkinin aksine bizzat kendi ayarladıkları makul oranlardan güvenle para takası yapabilirler. Kullanıcılar dâhili transferi yürütürken yabancı para biriminin özel oranını belirlediklerinde parayı 15 dakikadan 1-2 güne kadar süren bir süre içinde alabilirler.

P2P borsası E-DINAR’da nasıl işlem yapılır?

E-DINAR sistemindeki kullanıcılar arasındaki transferlerde faiz uygulamayan ve ülkeler arasında faizsiz işlem yapılabilen Asyalı bir online borsadır. Basılı paralarla kripto paralar arasında işlem yapmaya yarar, blockchain temelli açık bir sistemdir ve kendi P2P borsası vardır. Tüm etkinliklerin taraflar arasında belirlendiği E-DINAR, bankalara ve borsalara göre düşük maliyetli ve rahat bir alternatiftir.

E-DINAR P2P borsasında para takası kolaydır – sadece üç adımı tamamlamalısınız. Sosyal medya hesabınız, telefon numaranız veya mail adresinizle giriş yapın, hesap numarasını ekleyin ve Alımlar ve Satışlar bölmesinden istek gönderin. Böylece başvurunuz şu anda 1000’den fazla aktif işlemciden oluşan genel listeye düşer. 2016 Haziran ayının başı itibariyle E-DINAR camiası çoğu Asya, Güney Amerika ve Doğu Avrupa’dan olmak üzere ad-hoc ağı içerisindeki P2P borsasında günlük 500’den fazla işlem yapan 65 binden fazla üyeden oluşuyor.

Yalnızca 6 ay içinde E-DINAR fonları 7 milyon dolar değere ve günlük işlem sayısı 1000’e ulaştı.

E-DINAR ile günümüzde tüm kripto paraları 100 türden fazla ödeme sistemi ve 500 küresel banka ile dünya çapında takas edebilirsiniz. Takas hacmini artırarak elde edilecek kârın yanı sıra bu kripto para E-DINAR borsası için bir platform sağlamaktadır, oysa ki madencilik topluluğu günlük takasta %0.65’e kadar ödül vermektedir.

E-DINAR’ın Garantileri

E-DINAR P2P borsasındaki işlemlerinizin güvenliğini ve dolandırılmaktan korunmasını;

-Bir gün içinde kullanıcılar arasındaki adil olmayan durumlardaki kayıp fonların tamamının geri ödenmesini;

-Dolandırıcılığa karşı korumayı;

-Güvenlik sebeplerinden ötürü kullanıcı gizliliğini korumayı;

-Blockchain’le çalışmaya devam edeceğini;

-Kişisel P2P borsasının erişilebilirliğini;

-Takas günleri % 0.65’e varan madencilik ödülünü;

-Rusça, İngilizce ve Çince dillerinde teknik desteğe erişimi;

-Partner kripto paraların arasındaki işlemlerden alınacak komisyonun % 0.2 olacağını ve bunun P2P paylaşım sitesi için gelir kaynağı olarak kullanılacağını;

-İşlemlerde kolaylığı garanti etmektedir.

^E54EA11515D61BEB2C095EEBEEAB75D7E720AA177B7715668B^pimgpsh_fullsize_distr


Tepkini Göster

İyiymiş
Kötü
Keyifli
Yok artık!
Bu ne ya!
Harika!

Tepkini Gif ile Göster

Bir Cevap Yazın

E-DINAR – Yeni Nesil P2P Borsası

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video