E-Dinar Coin: Yeni Nesil Kripto Para Dünyasına Damga Vuracak


Bitkapital

E-Dinar Coin nedir? E-Dinar Coin nasıl çalışır? E-Dinar Coin inceleme..

E-Dinar, uluslararası p2p (uçtan uca) alışveriş platformu dijital para dünyasında çok ses getirecek kripto para sisteminin duyurusunu yaptı.

Gorsel-2Şu anda 180.000’den fazla kullanıcıya sahip olan topluluk bu yenilikçi ürünün geliştirilmesine 10 milyon dolar yatırım yaptı. E-Dinar ekibi derin ve kapsamlı bir pazar analizi gerçekleştirdi ve mevcut projelerin sakıncalarını göz önüne aldı. E-Dinar Coin gelişmiş bir proof-of-stake (kullanıcıların cüzdanlarda tuttukları coin miktarına göre belli oranlarda pay aldıkları bir sistem) teknolojisinin üzerine inşa edildi.

E-Dinar Coin algoritması nasıl çalışıyor?

İşlem performansı sırasında işlemin on teyit alması gerekiyor. İşlemi teyit eden her bilgisayar aşağıdaki şekilde hesaplanan bir pay alır: kullanıcının hesabındaki paranın yaşını hesaba katıyor. Hesapta tutulan para miktarına göre vade gününden birkaç gün önce faiz oranı ile çarpılıyor (günde% 0,65’e kadar).

E-Dinar devredilebilir Proof-of-stake sistem avantajları:

Enerji tasarrufu ve büyük bir veri tabanı depolama ve madencilik çiftlikleri için herhangi bir maliyet gerektirmiyor. Saldırılara karşı güçlü bir direnci var. Madencilikten gelen gelir cüzdandaki bakiye miktarı ile orantılı. Cüzdandaki bakiyeye günlük %0.65 bonus veriyor.

E-DİNAR Coin, büyük şehirlerde havayı ve suyu arındıran yeni bir kripto para olarak tanımlanıyor. Açık hesap, blockchain teknolojisi üzerinde çalışan merkezde olmayan bir ödeme sistemi ve proof-of-stake teknolojisini kullanıyor.

E-Dinar Coin hakkında ana bilgiler

E-Dinar Coin (veya EDC)

Cüzdanlar arası transfer ücreti: 0,1 EDC

Blok Saati: ~ 5 sn

Koin sayısı (maks.): 999.000.000.000.000 (999 trilyon)

Premine toplam coin sayısı: 2.500.000.000 (2.5 milyar)

Algoritma: X11 – Bitcoin tarafından kullanılan SHA256 ile karşılaştırıldığında sistem kırılmalarına karşı daha dayanıklı.

E-Dinar Coin avantajları neler?

E-Dinar Coin çevre dostu bir model. Modern ve güvenli bir algoritmaya sahip ve madencilik enerji tüketimi olmadan proof-of-stake teknolojisini kullanıyor.

Küresellik. E-Dinar Coin Dünya’nın tüm sakinlerine diğer paralardan bağımsız yaşayabilmeleri için yeterli sayıda coin sağlamayı planlıyor.

Sistem tamamen merkezsiz olma özelliği taşıyor. Merkezi kontrol ve ticaretin tek organizatörü yok. Sistemdeki her katılımcı, karşılıklı anlaşmaya bağlı olarak işlem istatistiklerin tamamına erişime hakkına sahip oluyor.

Tüm katılımcılar merkezi kontrol açısından herhangi bir kısıtlama olmaksızın sistemi ile etkileşim halinde olabiliyor.

Hiçbir alternatifi olmayan yeni küresel uluslararası kripto paraya sahip olma fırsatı var.

E-Dinar Coin hedefleri:

  • Blockchain teknolojisinin gelişimi.
  • Blockchain teknoloji ilkelerine dayalı mali ilişkiler felsefesine yeni bir yaklaşım gelecek.
  • Açık hesap muhasebesi ile daha kolay ek fon tanzim edilebilecek.
  • Merkez bankası, ticari bankalar ve diğer mali kuruluşlardan finansal bağımsızlık.
  • Ulusal ve uluslararası denetimin olmaması.
  • Toplam coin 33 yıl içinde basılacak.
  • Ormanların yok edilmesi, hava ve su kirliliği ile mücadele tedbirleri alınacak.
  • E-DINAR Coin elde ettiği gelirin bir kısmını şehirlerde temiz su ve hava ile sunan ve kentsel alanlarda sıcaklık etkisinin, kirlilik ve iklim düzeylerinin azaltılmasını hedefleyen yeni kentsel projelerin geliştirmesine kaynak olarak sunacak.

Gorsel-1

Uygulama geliştirme

Gelecekteki kripto para hâlihazırda E-DINAR Coin ürünlerinin yanı sıra P2P alışverişi platformu ve E-DİNAR topluluğu ile işbirliği içinde olan büyük Çinli ve uluslararası kripto döviz piyasalarına yüksek likiditeye sahip E-DİNAR Coin sağlayacak iş ortaklarına sahip.

Yeni kripto paranın resmi lansman tarihi 15 Ağustos. Basın E-Dinar resmi web sitesindeki haberlerden veya topluluğun sosyal ağ sitelerindeki haberlerden tüm ayrıntıları rapor edecek.

E-Dinar Coin’in dünya kripto para değerlendirmesinde popüler bir hizmet kuruluş olan CoinMarketCap sitesinde yer alıyor. Bu şekilde E-Dinar Coin’in aktifleştirilmesi, teklif tutarı ve kripto paranın farklı zaman dilimlerinde maliyet dinamiklerinin izlenmesine olanak sağlanır. E-Dinar Coin’in aktifleştirilme oranındaki hızlı artış gözlemlenebilir.

Kripto para değişimi içi Exrates.me ya da Alcurex.com/#EDR-BTC web sitelerinden yararlanabilirsiniz.


Tepkini Göster

İyiymiş
Kötü
Keyifli
Yok artık!
Bu ne ya!
Harika!

Tepkini Gif ile Göster

Yorumlar 1

Bir Cevap Yazın

E-Dinar Coin: Yeni Nesil Kripto Para Dünyasına Damga Vuracak

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video