x

Dünyanın En Büyük Etkinliğinde Kripto Para Oyuncuları Yer Alıyor


Bitkapital

The Electronic Transactions Association (ETA) tarafından düzenlenen ve ödeme teknolojileri / sistemleri konusunda dünyanın en büyük etkinliklerinden biri olan TRANSACT 15,  31.03.2015 – 02.04.2015 tarihleri arasında San Francisco’da yapılacak. Etkinliğe kripto para dünyasından Bitpay ve GoCoin gibi önde gelen oyuncular katılacak.

Bunların yanında ayrıca; PayPal, Samsung, Apple, Amazon, American Express, Discover, MasterCard, Visa, Verifon, Wells Fargo ve Intel gibi dünyanın en büyük teknoloji şirketleri ve ödeme sistemi geliştiricileri de etkinliğe katılanlar arasında yer alıyor. 23.000m2 alan üzerine kurulacak olan organizasyona 4000’den fazla dinleyicinin katılması ve etkinlik alanında 200’ün üzerinde stand açılması bekleniyor.

Bitcoin’in ödeme sistemleri alanında gerçek oyuncuların arasında yer alması ve kripto paraların tanıtımı için bu tip organizasyonların çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Umuyoruz bu konferanslar kriptoların yaygınlaşması ve gelişimi konusunda yardımcı olacaktır.

The Electronic Transactions Association (ETA), uluslararası ticaret ve elektronik operasyonlar konusunda 1990 yılından beri hizmet veren ve dünya çapında (şirket olarak) 550’den fazla üyesi bulunan bir dernektir. ETA’nın amacı; ödeme sistemleri endüstrisinin geleceği konusunda eğitim ve araştırma hizmetleri vererek endüstrinin şekil almasına yardım etmek, ayrıca bu sistem içerisinde yer alan tüm aktörlere yol göstermektir.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Dünyanın En Büyük Etkinliğinde Kripto Para Oyuncuları Yer Alıyor

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video