x

DECENT Viyana Toplantısı Yapıldı: DCT ICO ise 3 Milyon Doları Geçti


Bitkapital

DECENT ekibinin katıldığı Fintech Academy toplantısı geçtiğimz haftalarda Viyana’da yapıldı. DECENT kurucusu Matej Michalko blockchain teknolojilerinin büyük kitleler tarafından benimsenmesi hakkındaki görüşlerini diler getirdi.

Viyana’nın tarihi merkezinde yapılan etkinlik, toplumların merkezsizleştirilmiş gelecekleri hakkında tartışmaları beraberinde getirerek, yerel toplulukların da büyük ilgisini çekti. İnsanların günlük yaşantısının içerisine blockchain teknolojilerini uygulama hakkındaki görüşler yoğunlukla dile getirildi.

DSC_0932

Michalko, yakın gelecekte merkezi olmayan uygulamaların ve bu uygulamaların getirdiği yeniliklerin dünyadaki herkese yavaş yavaş ulaşacağını belirtti. Ayrıca DECENT ağında merkezi olmayan içerik dağıtımının avantajları ve temel özelliklerinden bahsedildi. Sunumdan sonra ise soru cevap kısmında ilham veren başlıkların yanı sıra açık bir tartışma yer aldı.

Her feedback’in değerlendirildiği ve geri dönüşlerin yapıldığı DECENT girişiminde, DECENT bültenine abone olmak ve görüş bildirmek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz. Ayrıca info@decent.ch adresinden ekip ile iletişime geçebilirsiniz.

decent.ch

Şu ana kadar 5163 BTC’nin (3,09 milyon doların) toplandığı DECENT ICO ise tüm hızıyla devam ediyor, katılım için buraya tıklayabilirsiniz.


Tepkini Göster

İyiymiş
Kötü
Keyifli
Yok artık!
Bu ne ya!
Harika!

Bir Cevap Yazın

DECENT Viyana Toplantısı Yapıldı: DCT ICO ise 3 Milyon Doları Geçti

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video