x

Darkcoin’in Değeri %100 Arttı


Bitkapital

Eğer altcoin piyasasını takip ediyorsanız, Darkcoin değerinin son bir haftada neredeyse %100 artarak 3 doların üzerine çıktığını fark etmişsinizdir. Altcoin piyasasında yaşanan bu tür büyük miktarlardaki artışlar genellikle iyi bir sebep olmadan gerçekleşmez, Darkcoin için ise bu sebep InstantX özelliğiydi.

Darkcoin geliştirme ekibi geçtiğimiz günlerde cüzdan güncellemesi yaparak Darkcoin Core 0.11.1 versiyonunu yayınladı ve bu versiyon içerisine InstantX özelliği eklendi. InstantX ile Darkcoin transferleri artık (ortalama olarak) 1 dakika 25 saniye gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleşecek ve coinler harcanabilir duruma gelecek. Darkcoin hali hazırda zaten gizlilik merkezli bir kripto para ve bu özelliği sayesinde kripto para topluluğu tarafından oldukça sahipleniliyor.

Litecoin değerinin neredeyse iki katına çıkan Darkcoin, yazının hazırlandığı tarih itibariyle 2.97 dolardan işlem görüyor. Ayrıca sistem içerisindeki kimi uzmanlar, yakın gelecekte Darkcoin’in bu özellikleri nedeniyle 15 dolara kadar çıkacağını öngörüyor. Darkcoin bize göre de yatırım yapılacak coinler arasında her zaman en üst sıralarda yer alıyor.

Kaynak: Bitcoinist


Your reaction

NICE
SAD
FUNNY
OMG
WTF
WOW

Bir Cevap Yazın

Darkcoin’in Değeri %100 Arttı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video