x

Confideal ICO’su Hız Kesmeden Devam Ediyor


Ethereum blockchain’i üzerinde bir akıllı kontrat platformu olan Confideal uzun zamandır beklenen ICO’sunu başlattı.

Şirket bu yazının yazılışı esnasında 21.5 milyon dolara karşılık gelen 70.000 ETH’yi toplamayı hedefliyor. Confideal ICO’su cömert bir teşvik programıyla dikkat çekiyor. Buna göre erken yatırımcılar %25 bonus fırsatıyla CDL token sahibi olabilecekler. 22 Kasım’da sona erecek ICO yatırımcılarını bekliyor.

Confideal’ın başarıları

Confideal, kullanıcılarına maksimum değeri verecek kolay kullanılabilir bir platform geliştirmek için yorulmaksızın çalışıyor. Bu amaçla şirket; artırılmış güvenlik ve veri bütünlüğü, daha esnek ödeme kabiliyetleri, gelişmiş özellikler ve işlevsellik sunması için tasarlanan çeşitli stratejik işbirliği anlaşmalarına imza attı. Ayrıca bu doğrultuda 13 şirketle işbirliği yaptı. Dahası Confideal, kurulunda 12 harici danışman ile birlikte çalışıyor. Tüm bunların sonucunda ise üretken bir iş ve gelişim süreci meydana geliyor.

Confideal, bütün sosyal medya hesaplarında toplamda 80.000’in üzerinde aboneye sahip. Ayrıca websitesi üzerinde 5000 abone-katılımcısı bulunuyor.

Ayrıca Confideal; sosyal medya üzerinden yatırımlara, kripto ve teknolojiye ilişkin bol miktarda olumlu dönüt alıyor.

Confideal hakkında

Confideal işletmelere ve bireylere, hiçbir programlama yeteneği gerektirmeyen kullanıcı-dostu arayüzü aracılığıyla Ethereum akıllı kontratı oluşturma olanağı sunuyor. Platformun tam işlevsel versiyonu şu anda kullanımda ve geleneksel anlaşmalar gibi iki taraflı işlemleri destekliyor. Ayrıca ekip, daha karmaşık senaryolar üzerindeki çalışmalarına durmaksızın devam ediyor.

Confideal hakkında daha fazla bilgiye, website üzerinden ya da Telegram‘daki sohbet ekibinden erişebilirsiniz.

Yatırımlarınız için güvenli ve emniyetli bir ICO

Token piyasasında dolandırıcılığı azaltma ve izlenebilirliğe teşvik etme gayreti gösteren akıllı kontrat yönetim platformu Confideal geçtiğimiz günlerde, kendi şeffaflık teşebbüsünü duyurdu. Buna göre, projenin whitepaper PDF dosyasının bir hash’ı (ki bu bazen dijital parmak izi olarak adlandırılır) ICO akıllı kontratı içinde tutulacak. Ayrıca şeffaflık uyarınca Etherscan üzerinden görülebilir halde olacak.

ICO esnasında ve sonrasında PDF dosyasına Confideal’ın websitesinden erişilebilecek ve indirilebilecek. Böylece herhangi bir kullanıcı, ICO’dan çok daha sonra bile dosyanın hash’ini hesaplayabilecek ve ICO akıllı kontratının hash oranıyla karşılaştırabilecek. Bir byte’lık küçük bir değişimde bile hashler uyuşmayacak. ICO’nun asıl dokümanının bütünlüğünü garantiye almakla birlikte Confideal, projenin devam eden süreciyle ilgili gelişmelerin yayınlanacağı özel bir web sayfası oluşturuyor.

Bitkapital
loading...
Coin Türk

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Confideal ICO’su Hız Kesmeden Devam Ediyor

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video