x

CoinTürk’ten Bitcoin ve Ethereum Madencilik Kontratları Satışa Sunuldu


Bitkapital

Bitcoin ve kripto para madenciliğini denemek isteyenler, nasıl yapılacağını, gelirin nasıl olduğunu ve sistemin nasıl çalıştığını görmek isteyenler için CoinTürk Store üzerinden madencilik kontratlarımızı satışa sunuyoruz.

Bu tecrübeyi deneyimlemek isteyenler için sunulan bu fırsat, sınırlı miktarda cihaz için geçerli olacaktır.

Bitmain Antminer S5, S7 (Bitcoin madenciliği) ve Sapphire R9 290X OC (Ethereum madenciliği) cihazları ile madencilik gücünü tamamen istediğiniz havuza sizin hesabınıza tanımlamak üzere yönlendiriyoruz.

Bitmain Antminer S5 ve S7 cihazlarımız, Washington DC`de havalandırmalı, 7×24 güvenlikli ve %99.9 uptime ile çalışan sunucu barındırma merkezinde; Ethereum cihazlarımız ise CoinTürk bünyesinde havalandırmalı, 7×24 güvenlikli ve %95.9 uptime ile çalışan sunucu barındırma merkezinde bulunmaktadır.

Bu kontratlar ile yatırım getirisi anlamında herhangi bir ROI beklentisi içine girilmemelidir. Bu uygulamada ki amaç; madencilik deneyimi kazanmak, madencilik havuzlarında Bitcoin ve Ethereum madencilik cihazlarının çalışma mantığını anlamak ve hash gücü bazında ne kadar kripto para üretileceğini ilk elden deneyimlemektir.

Detaylı bilgi için: CoinTürk Store

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 5

  1. Fiyatlar sanki pahalı gibi en azından kafa kafaya çıkartacak bir biçimde fiyat verseydiniz iyi olurdu.(Satış konularında belirtmişsiniz roi garantisi vdeermiyoruz diye ancak pahalı ilk kez madencilik yapacaklar için.) Sadece ethereum roi ‘ye yakın. Bitcoinler roilerden çok uzak. İlk deneyim yapacak kişilerin gözü korkar bence. Fiyatların düşürmeniz lazım.

Bir Cevap Yazın

CoinTürk’ten Bitcoin ve Ethereum Madencilik Kontratları Satışa Sunuldu

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video