x

CoinTürk’ten 3 kişiye Bitcoin Debit Kart (0.1 BTC Değerinde) Hediye


Bitkapital

Katılımın süresi dolmuştur.

CoinTürk olarak; Bitcoin debit kart, bulut madencilik ve exchange olmak üzere geniş bir yelpazede hizmet veren Bit-x.com ile işbirliği yaparak okurlarımıza Bitcoin Debit Kart (0.1 BTC Değerinde) hediye edeceğiz.

Bit-x şirketinin ürettiği Bitcoin Debit Kartlar ile, dünya üzerindeki herhangi bir ATM’den para çekebilir, mağazalardaki POS makinalarını kullanarak alışveriş yapabilir veya online olarak ürün satın alabilirsiniz. Bit-x ve Bitcoin Debit Kartlarla ilgili daha detaylı bilgi için, geçtiğimiz haftalarda yayınladığımız inceleme makalemize göz atabilirsiniz.

Toplamda 3 adet dağıtacağımız kartlardan kazanmak için aşağıda yer alan formu 21 Temmuz 23:59’a kadar doldurmanız yeterli. Formu dolduranlar arasında 22 Temmuz’da yapacağımız çekilişle 3 okurumuza Bitcoin Debit Kart göndereceğiz ve yine aynı tarihte kazanan isimleri sitemiz üzerinden açıklayacağız.

 

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

CoinTürk’ten 3 kişiye Bitcoin Debit Kart (0.1 BTC Değerinde) Hediye

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video