x

CoinTürk Store’da Bitcoin ile İlgili Ürünler Meraklılarını Bekliyor


Bitkapital

12-1024x819CoinTürk olarak uzun zamandır üzerinde çalıştığımız Bitcoin ile ilgili ürünlerin yer aldığı Store sayfamız açıldı.

Sayfamızda Bitcoin tişörtlerinden fiziksel Bitcoin’lere, madencilik kontratlarından rapor ve kitap gibi bilgi kaynaklarına kadar tüm ürünler Bitcoin veya PayPal ile ödeme yapılarak satın alınabilir.

CoinTürk Store, yayın hayatına 2014 yılında başlayan CoinTürk Portal alt yapısında çalışan ve kullanıcılarına Bitcoin ile alışveriş yapmaları için uygun ortamı hazırlayan E-Ticaret girişimdir.

CoinTürk ekibi tarafından yönetilen Store’da yer alan ürünleri özenle seçiyor ve Bitcoin eko sistemine dahil olan kullanıcıların istekleri doğrultusunda geliştiriyoruz. Ürünlere göz atmak için tıklayınız.

Ürün çeşitliliğini sizlerden gelecek talep doğrultusunda sürekli geliştireceğiz. Bu nedenle Store’da yer almasını istediğiniz ve Bitcoin ile satın almak isteyeceğiniz ürünleri iletişim kısmından bize ulaştırabilirsiniz.

bitcoin-kitap3parca-altin-gumus-bronzether-kontrat

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

CoinTürk Store’da Bitcoin ile İlgili Ürünler Meraklılarını Bekliyor

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video