x

CoinTürk Chat ‘Yatırım’ ve ‘HashOcean’ Kanalı Açıldı


Bitkapital

Bu yıl içerisinde piyasaya sürdüğümüz CoinTürk Chat uygulamamız yoğun ilgi gördü ve bu zamana kadar kullanıcılar arasında on binlerce mesaj atıldı.

Atılan çoğu mesajın içeriğinde kullanıcıların problemlerinin ve sorunlarının yer almakta olduğunu görüyoruz ve elimizden geldiğince CoinTürk ekibi olarak sorularınızı canlı olarak cevaplamaya çalışıyoruz. Ayrıca CoinTürk üyesi olan deneyimli kripto para meraklıları da sorularınızı cevaplıyor.

yatSorularınızın dışında artık Yatırım Sohbetleri odasında diğer kullanıcılarımızla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Bu kanalın dışında da Hashocean mağdurları için özel olarak açtığımız Hashocean kanalında son gelişmeler ve haberler paylaşılacak.

Yeni eklenen kanallarla birlikte CoinTürk Chat uygulaması 4 kripto para sohbetodasıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Üyelik Oluşturma

Chat odalarında sohbet etmek için CoinTürk’e ücretsiz üye olmanız yeterli. Bunun için aşağıdaki görselde görüleceği gibi ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan giriş kısmına tıklayın ve açılan kutucukta yeni üyelik oluştur butonuna tıklayarak üyeliğinizi yapın. Üyelik oluşturduktan sonra Chat kanallarında anında diğer kullanıcılarımızla sohbete başlayabilirsiniz.

uyelik


Tepkini Göster

İyiymiş
Kötü
Keyifli
Yok artık!
Bu ne ya!
Harika!

Bir Cevap Yazın

CoinTürk Chat ‘Yatırım’ ve ‘HashOcean’ Kanalı Açıldı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video