x

Coinsbank Blockchain Konferansı 6 – 9 Ekim’de Antalya’da Yapılacak


Bitkapital

Coinsbank Blockchain Konferansı 6 – 9 Ekim’de Antalya’da Yapılacak

Birleşik Krallık merkezli Bitcoin ve Blockchain girişimi Coinsbank Türkiye’de Blockchain Zirvesi düzenliyor.

Türkiye’de ilk defa düzenlenecek olan zirve 6 – 9 ekim tarihleri arasında Antalya Belek’te yapılacak. Bitcoin cüzdanı, exchange ve ön ödemeli kart gibi hizmetler sunan Coinsbank, düzenleyeceği bu konferansla blockchain’e olan ilgiyi arttırmayı amaçlıyor.

CoinsBank CEO’su Ronny Boesing Türkiye’de düzenlenecek Blockchain zirvesiyle ilgili şunları söylüyor:

“Kripto para sektöründe çok fazla sayıda zeki insan var. Bu kişilerin hepsinin beraber çalıştığında nelerin başarılabileceğini düşünün! İnanıyorum ki işbirliğimiz ana akıma adoptasyon için anahtar nokta olacaktır ve bu konferans bunun başlangıcı olabilir.”

3 gün boyunca sürecek etkinlikte yüksek profile sahip konuşmacıların katılımının yanı sıra, özel oturumlar gerçekleştirilecek. Konuşmacılardan bazıları ise şu şekilde:

konus

Gloria Serenity Resort Belek’te yapılacak etkinlik için 31 Temmuz’a kadar kayıt yaptıranlar %25 indirim kazanıyor. Konferansların ana sponsorları ise Bitcoin girişimi Nanocard ve madencilik devi Bitfury olarak göze çarpıyor.

Konferans hakkında detaylı bilgi için bu adrese göz atabilirsiniz: coinsbank.com/summit

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Coinsbank Blockchain Konferansı 6 – 9 Ekim’de Antalya’da Yapılacak

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video