x

CoinsBank Blockchain Etkinliğine Ücretsiz Katılım Şansı


Bitkapital

CoinsBank, 6-9 Ekim Belek’te yapılacak Blockchain Partisi için 2 promosyon sunuyor.

Birincisi CoinsBank müşterilerinden 5 tanesine #CoinsbankBlockchainParty bedava giriş bileti ve masrafların (yolculuk, Gloria Serenity Resort 5* konaklama ve uçak) tam veya kısmi karşılanmasını içeriyor.

Bugün yeni Lucky Lottery promosyonunun duyurusu yapıldı ve isteyen herkes katılabilir. Katılım için sadece coinsbank.com/party adresinden kayıt olup çekiliş bileti alınması gerekli.

Kazanan 3 talihliye organizasyona katılım ve çift kişilik odada konaklama, diğer 10 talihliye konferansa katılım ve %25 otel konaklamasında indirim verilecek.

Herkes istediği kadar çekiliş bileti alabilir. Daha fazla katılım daha fazla şans demek. Kazanan talihliler için 10 Eylül 2016’da duyuru yapılacak.

CoinsBank Blockchain Party 6-9 Ekim 2016 tarihlerinde Belek, Antalya’da 3 günlük harika bir organizasyon yapıyor. Organizasyon bankalar, finansal organizasyonlar ve önde gelen şirketlerin temsilcilerini bir araya getirecek.

Program konferans, yuvarlak masa tartışmalarını, bir çok iletişim aktivitelerini ve son gün mükemmel bir parti içeriyor. 10 Eylül 2016 dan itibaren tüm indirimler ve promosyonlar bitecek ve katılım bedellerine indirim uygulanmayacak. Kayıtlar 1 Ekim 2016 tarihine kadar açık olacak.

Daha fazla detay için lütfen ziyaret ediniz: Coinsbank

Coin Türk
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

CoinsBank Blockchain Etkinliğine Ücretsiz Katılım Şansı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

...
Anket
Fikir almak ya da seçim yapmak için bir oylama başlatın.
Haber
Haberlerinizi, Makalelerinizi kolayca ekleyebileceğiniz görsel editör