x

Coinbase’den Ethereum’a Destek – Ether ve DAO’da Son Durum


Bitkapital

buysellethKripto para borsası Coinbase yaptığı duyuruyla Ethereum’a desteğini açıkladı. Coinbase kullanıcıları artık Ether alıp satabilecek ve Ethereum bakiyelerini Coinbase cüzdanlarında saklayabilecek.

Kullanıcılar coinbase.com adresinden trade kısmına girerek Ether alıp satabilirler. Coinbase henüz Türkiye için aktif değil, fakat ilerleyen dönemlerde alış-satış kısmının açılmasını bekliyoruz.

Ayrıca Coinbase IOS ve Android uygulamalarıyla işlem gerçekleştirilebiliyor.

Ether ve DAO’da Son Durum

Ethereum fiyatında büyük yükselişler gözlemlenmekte. DAO saldırısının dün yapılan Hard Fork ile düzeltilmesi Ether ve DAO fiyatlarına anında yansıdı. Geçtiğimiz günlerde 10 USD civarında olan Ether, şu anda 14 USD’ye yaklaştı ve yükseliş devam ediyor.

DAO’da da durum aynı şekilde, DAO ICO fiyatına (100 DAO = 1 ETH’e) geri döndü ve Ether’in yükselişini takip ediyor.

Çok büyük ihtimalle DAO, Ether’in yükselmesini bire bir takip edecektir. Eğer Ether fiyatı saldırı öncesi değer olan 20 USD’lere kadar çıkış gösterirse, DAO’da aynı paralelde yükselerek ICO yatırımcılarının yüzünü güldürebilir.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Coinbase’den Ethereum’a Destek – Ether ve DAO’da Son Durum

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video