x

CNN Money Bitcoin fiyat indeksi ekledi


Bitkapital

Geçtiğimiz aylarda Google Finans, Yahoo Finans ve Bloomberg gibi finans hizmetleri veren siteler Bitcoin fiyat bilgilerini web sayfalarına eklemişti. Dün CNN Money’in resmi twitter hesabından yapılan açıklamada ise, Bitcoin fiyat indeksinin CNN Money sayfasına eklendiği belirtiliyor.

Sayfada Bitcoin’in son 1 günden 5 yıla kadar geriye dönük fiyat bilgileri, anlık fiyat bilgileri ve son haberler gibi veriler sunuluyor. CNN Money Bitcoin sayfasına bu linkten erişebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde CNN Money yazarı ve muhabirlerinden Jose Pagliery tarafından “Bitcoin and Future of Money” adlı kitabının yayınlandığını duyurmuştuk. Son gelişmeden anlaşıldığı kadarıyla CNN’in Bitcoin’e olan ilgisinin giderek artmakta olduğunu gözlemliyoruz. Bu ilginin, kripto para sisteminin daha büyük kitlelere duyurulması ve sistemin yaygınlaşması için önemli olduğunu düşünüyoruz.

cnn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

CNN Money Bitcoin fiyat indeksi ekledi

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video