x

Blockchain.info’dan Kullanıcılara Hard Fork Uyarısı


Kripto para dünyasında lider bitcoin cüzdanı sağlayıcısı olarak bilinen Blockchain şirketi (blockchain.info), yaklaşan bitcoin hard fork’uyla ilgili olarak kullanıcılarına toplu bir mail attı. Mailin tamamını siz CoinTurk okurları için çevirdik.

“Yıllardan beridir bitcoin ekosisteminin birçok iniş çıkış yaşadığını tecrübe ettik. Tüm bu zorluklarda ve kritik dönüm noktalarında tek bir şey hiç değişmedi: Önceliğimiz hep sizin ve fonlarınızın güvenliği oldu.

Bitcoin ağı, bu ay içerisinde ağ kapasitesinin artırılmasına yönelik hard fork’a gidecek. Platformumuzun her türlü duruma hazır olduğunu garanti altına almak için ekip olarak saati saatine ve sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Fork hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sizi temin ederiz ki bu belirsizlik zamanında dahi fonlarınız güvendedir.
 
Ağ geçiş sürecinde iken fonlarınızın güvenliğini garanti altına almak adına bazı değişikliklere gidiyoruz. Fork’un gerçekleşmesinden yaklaşık 12 ila 24 saat önce bitcoin gönderimi, talebi, alımı, satımı ve takas özelliğini geçici olarak askıya alacağız ve ağın stabilize olacağı zamana kadar bunu devam ettireceğiz.

Blockchain-status.com adresi üzerinden her yeni gelişme hakkında siz kullanıcılarımızı bilgilendireceğiz. Sektör lideri destek ekibimiz, her zamanki gibi support.blockchain.com adresi üzerinden Blockchain cüzdanınıza dair sorularınızı cevaplandıracaktır.
 
Şuna kesinlikle inanıyorum ki mevcut finansal sistem eskimiş, aksamaya başlamıştır ve dünya çapında oldukça fazla sayıda insan bu sisteme dahil olamamaktadır. Bitcoin başta olmak üzere dijital paralar, hem bizim hem de kullanıcılarımız için bir nevi bu sorunu çözme fırsatı anlamına geliyor. Dijital paralar yeni bir finansal sistem kurmak için kullanılabilir. Şüphesiz ki bu, hepimiz için çok önemli bir zaman. İnanıyorum ki hem bitcoin topluluğu hem de ekosistem olarak yolumuza fork’tan sonra daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz. Takip eden haftalar, aylar ve yıllar boyunca hizmetimizi size ulaştırabilmeyi umuyoruz.”

Peter Smith, CEO

Bitkapital
loading...
Serhat Ant

müzik delisi, kaset/film arşivcisi, koleksiyoner, sinefili. edebiyat, dilbilim, bitcoin ve kripto para meraklısı.

Bir Cevap Yazın

Blockchain.info’dan Kullanıcılara Hard Fork Uyarısı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video