x

Blockchain Araştırmalarına Önem Verin!


Bitkapital

Visa Avrupa 2015 yılındaki ödeme yöntemlerinin bir parçası olan Bitcoin ve blockchain’in önemine dikkatleri çekiyor ve dünya ekonomisinin yakın zamanda blockchain’i benimseyeceğini düşünüyor.

Visa tarafından yayınlanan bir blog yazısında finansal teknolojiler detaylı bir şekilde inceleniyor. Yazıda kripto paralara da değiniliyor. Blockchain’in teknolojik bir inceleme konusu olduğuna değinilen yazıda blockchain algısındaki değişmelere işaret edilerek finans dünyasında “bir değişim sürecinin yaşandığı” belirtiliyor.
[blockquote]2015 yılıyla birlikte blockchain finans dünyasının olmazsa olmazı haline geldi. Blockchain artık yalnızca bir “tercih” değil. Yaratıcısının kim olduğuna ve bitcoin’in emtialaştırılmasına dair çıkan haberler blockchain’i her zamankinden daha gerçekçi kılıyor.[/blockquote]

Blockchain’in 2016 yılında adaptasyon sürecinde birtakım zorluklar yaşayabileceği öne sürülen yazıda şirketlerin şimdiki görevinin Bitcoin’in ve blockchain’in uluslararası ödemelerde nasıl kullanılabileceği üzerine düşünmek olduğu vurgulanıyor.

loading...
müzik delisi, kaset/film arşivcisi, koleksiyoner, sinefili. edebiyat, dilbilim, bitcoin ve kripto para meraklısı.

Bir Cevap Yazın

Blockchain Araştırmalarına Önem Verin!

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video