x

Bityes 0.03 Bitcoin Dağıtıyor


Bitkapital

Çinli exchange sitesi Huobi tarafından geliştirilen Bityes sitesi, kayıt olan herkese 0.03  Bitcoin (yaklaşık 20 TL) veriyor. Lafı fazla uzatmadan 0.03 BTC’yi nasıl kazanacağınıza geçelim.

İlk olarak Bityes sitesine gidiyoruz ve gelen sayfada bir mail adresi ile kaydımızı yaptırıyoruz ve bir şifre oluşturuyoruz. Bu aşamada hesabınıza anında 0.001 BTC yükleniyor. Sonrasında Account kısmından Google Authenticator uygulamasını yetkilendirmeniz ve secure password oluşturmanız gerekiyor, password oluşturduktan sonra hesabınızda artık 0.005 Bitcoin yüklü olacak. Bunu Account sayfasının üst kısmında yer alan kırmızı ibare ile belirtilmiş yerde göreceksiniz.

0.03 Bitcoin kazanmak için ise hesabınızı onaylatmanız gerekiyor. Bunun için yine acount kısmında yer alan ID Verification bölümünden kimliğiniz ve adresinizi gösteren bir fatura ile yapabiliyorsunuz. 0.03 BTC kazanmak için ID verification şart olarak getirilmiş. ID verification tamamlandıktan sonra 0.03 Bitcoin hesabınıza yükleniyor. ID verification için herhangi bir sorunda support@bityes.com adresine mail attığınızda sorunu kısa süre içerisinde çözüyorlar. Bu exchange sitesinin neredeyse tamamının onaylı kullanıcılardan oluştuğunu ve sitenin toplam hacim bakımından dünyada ilk 5’te yer aldığını da belirtelim.

Fakat onaylatma işlemi yapmak istemiyorsanız, kazandığınız 0.005 BTC’yi hemen çekebilirsiniz. Bunun için en az 0.01 Bitcoin’lik trade yapmak gerekiyor, deposit kısmından BTC deposit seçerek örneğin 0.02 BTC’lik bir miktar Bitcoin’i hesabınıza göndererek site içerisinde bir adet al sat işleminden sonra, 0.005 BTC ile birlikte toplam olarak 0.025 Bitcoin’i anında çekebilirsiniz.

Biz okurlarımız için örnek olarak tüm işlemleri gerçekleştirdik ve hediye olarak verilen Bitcoin’imizi aldık. Tüm işlemler toplamda 5 dakikadan az sürüyor.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 2

  1. bir şey soracağım ben kayıt oldum . hesabı onaylatnak için bilgileri gönderdim. kimlik görüntülerini falan. Fakat daha onaylanmadı . ben de hesapda al sat yaparak . bakiyem deki parayı ve verdikleri 0.005 btc miktarını çekeyim dedim ikisindede rededildi diyor . yardım ederseniz sevinirim ?

Bir Cevap Yazın

Bityes 0.03 Bitcoin Dağıtıyor

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video