x

Bitstarz’da 52 BTC Kazandı…


Bitkapital

Bitcoin ile şansını denemek isteyenlerin önemli adreslerinden olan Bitstarz oyuncularından “Rai75” geçtiğimiz günlerde yaklaşık 52 Btc ( 16.200,00 €) kazandı.

Uzay temalı oyunlarından Supernova ile kazandığı ödülü videoya da kaydeden oyuncunun şaşkınlığı videodaki tepkilerine de yansıdı. Canlı olarak çekilen videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

BStrz_Newsletter_Supernova

Bitstarz Pazarlama Müdürü Sasha Jade, Supernova oyununun geçtiğimiz Ağustos ayında yine büyük bir ödül verdiğini ve bu ödüllerin artmasıyla site üyeleri tarafından daha çok tercih edilmeye başladığını belirtti.

Geri ödemelerdeki hızıyla ve müşteri hizmetleri kalitesiyle Top 5 listemizdeki birinciliğini uzun bir süre koruyacağı anlaşılan Bitstarz her geçen gün kendisini yeniliyor. En yeni promosyonları ile 4 Btc ye kadar ilk Btc yatırma bonusu sunduklarını açıklayan Bitstarz’ı takip etmeye ediyoruz.

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Bitstarz’da 52 BTC Kazandı…

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video