x

Bitstamp “Bitcoin Cash” İle İlgili Kararını Açıkladı


Bitkapital

Avrupa’nın en büyük Bitcoin ve kripto para borsası Bitstamp’ın, Bitcoin’in iki farklı kripto paraya ayrılması konusunda gün içerisinde yaptığı açıklamanın Türkçe halini aşağıda bulabilirsiniz.

“Bitcoin (BTC) transfer işlemlerinde yol açtığımız kısa süreli kesinti için önümüzdeki haftalardaki planlarımızı size bildirmek istiyoruz. Her zaman olduğu gibi odak noktamız olan fonlarınızın güvenliği, en iyi biçimde sağlamaya devam edecektir. 1 Ağustos’ta veya sonrasında User Activated Hard Fork (UAHF) durumunda, Bitstamp’ın son dönemde ortaya atılan “Bitcoin Cash” BCC’yi destekleyecek bir konumda olmayacağını bildirmek istiyoruz.

Her zaman olduğu gibi, fonlarınızın güvenliği bir numaralı önceliğimizdir. Bu amaçla, bir güvenlik önlemi olarak Bitstamp’da depolanan tüm BTC fonlarının güvenli kalmasını sağlamak için, 31 Temmuz 2017’de UTC saat 23: 00’de para yatırma ve para çekme işlemlerini devre dışı bırakacağız. Alım satım işlemleri bundan etkilenmeyecek. Para yatırma ve para çekme işlemleri, güvenli olduğu düşünüldüğünde tekrar açılacaktır.

Gelişmeleri yakından izlemeye devam ediyoruz. En son haberler, güncellemeler ve gelişmeler için lütfen Twitter feed’imizi, Facebook sayfamızı ve web sitemizi kontrol edin..”

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Bitstamp “Bitcoin Cash” İle İlgili Kararını Açıkladı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video