x

Bitreserve 0.0038 Bitcoin Dağıtıyor


Bitkapital

Zaman zaman okurlarımız için bedava Bitcoin kazanma yollarını anlatmaya çalışıyoruz. Bugün de sizler için Bitreserve’den bahsedeceğiz. San Francisco merkezli Bitcoin bankası Bitreserve, şu anda üye olan herkese anında 1 dolar hediye ediyor. Paranın Bitcoin olarak hesabınıza yüklenmesi için bir mail adresi ile üye olmak ve aşağıdaki adımları uygulamak yeterli.

1-Öncelikle şu adrese gidin ve “Start Visualization” butonuna tıklayın. Açılan sayfada sol kısımda $ işareti ile gösterilen “change your money” kısmına tıklayın.

bitreserve112-Gelen sayfada “receive $1 gift” butonuna tıklayın ve açılan sayfaya e-mail adresinizi girin. Daha sonra gelen maildeki hesap açma talimatlarını gerçekleştirin.

3-Üye olunduktan sonra sizden bir cep telefonu numarası istenecek, bu uygulama güvenlik sağlanması için gerekli. Akıllı cep telefonunuza gelen mesajda bir link gönderiliyor ve 2FA sağlayan Authy uygulamasını indirmeniz gerekiyor. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra ayrıca cep telefonunuza bir onay kodu geliyor ve bu kod ile Bitreserve hesabınıza girilebiliyor.

USDcard4-Hesabınıza girdikten sonra dolar kartınıza yüklenen 1 doları görebilirsiniz. Bu kartın içine girip parayı önce Bitcoin’e çevirmeniz gerekiyor. Bunun için “send or transfer” e tıklayıp BTC kartınızı seçin ve miktarı yaklaşık olarak $1’a denk gelen 0.0037 BTC olarak girin (0.0001 transfer ücreti alınıyor), “transfer value” butonuna tıklayıp işlemi bitirin.

 

BTCcard

5-Paranız şimdi BTC olarak hesabınıza geçti. Kripto parayı çekmek için BTC kartın içine girerek, yine “send or transfer” kısmına gelin ve “other destination”ı seçin. Bu kısma kendi BTC adresinizi girin ve miktarı yazıp “send value” ile işlemi tamamlayın. Kripto para anında kendi BTC cüzdanınıza geçecektir.

 

Bitreserve şirketinin hem bu yolla yeni üyelere, hem de eski üyelere ara sıra hediye olarak bir miktar Bitcoin gönderdiğini belirtelim. Hesabı açıp hediye Bitcoin’i aldıktan bir süre sonra Bitreserve tekrar size hediye Bitcoin gönderebilir. Bunun için belirli aralıklarda Bitreserve hesabınızı kontrol etmenizde fayda var.

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 1

Bir Cevap Yazın

Bitreserve 0.0038 Bitcoin Dağıtıyor

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video