x

BitOasis’den 0.001 BTC Ödül


Bitkapital

Geçtiğimiz hafta duyurduğumuz bedava bitcoin kazandıran kampanyalar çok büyük bir ilgi gördü ve 1000’lerce dolar okuyucularımıza dağıtıldı.  Hem deneyimli kullanıcıların bitcoin kazanması hem de yeni başlayanların bitcoin ile buluşması için bu tür kampanyaları araştırıp bulup deneyimleyerek okurlarımıza sunmaya hız kazandırarak devam edeceğiz.

Dubai’li yeni bir girişim olan BitOasis, şu anda kayıt yaptıran herkese 0.001 BTC ödül veriyor.   Ödülü alabilmek için sitenin ana sayfasına mail adresinizi girerek davet almanız gerekiyor. İlk denememizden yaklaşık 3 saat sonra davet kodu mail olarak geldi (davetlerin kesin gelip gelmeyeceği belli değil, fakat ilk denememizde bize geldi).

Gelen davet mailine tıklayıp kısaca üye olduktan sonra, güvenlik için 2FA yapmanız gerekli, sms ile basitçe yapılabiliyor ve hemen sonrasında ödül hesabınıza yükleniyor.

Çekim işlemini ise istediğiniz an yapabilirsiniz, 0.0001 bitcoin gönderim ücreti kesiliyor.

bitoasis55

loading...

Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

BitOasis’den 0.001 BTC Ödül

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video