x

Bitfinex’de Tüm İşlemler Açıldı – BFX Görücüye Çıktı


Bitkapital

Bitfinex’in hack’lenmesinden sonra kullanıcıların uzun bekleyişi sona erdi. Site dün akşam saatlerinde tüm fonksiyonlarını açtı. Platform üzerinde kullanıcılar alım satım yapabilir ve para yatırma ve çekme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Hacklenme ile kaybedilen 120,000 Bitcoin, kullanıcıların hesaplarından %36 kesilerek yerine konmaya çalışıldı. %36’nın karşılığı ise Bitfinex’in bu olaydan sonra çıkardığı BFX token’larla giderilmeye çalışılıyor.

BFX token fiyatı başta 1 USD olarak öngörülmesine rağmen, alım-satım açıldıktan sonra 0,10 dolardan başlayan ve sonrasında 0,40’a kadar çıkış yaşayan BFX için, şu an 0,313 dolar civarından işlem yapılıyor.

Bu noktada kullanıcıların kesintiye uğrayan fonlarını tekrar yerine koyabilmeleri için BFX’nin en 1 USD’den işlem görmesi gerekiyor. Devam eden günlerde BFX için hareketin hangi yönde olacağını takip edeceğiz.

BFX

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Bitfinex’de Tüm İşlemler Açıldı – BFX Görücüye Çıktı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video