x

Bitfinex’te Son Durum – Güncelleme


Bitkapital

Bitfinex çalışanları Reddit üzerinde yaptığı son güncelleme ile bugün bazı önemli ipuçları verdi. Son güncel bilgi aşağıda görülebilir.

“Hack olayını araştırıyoruz ve anlamaya çalışıyoruz. Ayrıca yetkililerle ve blockchain analitik şirketleriyle çalınan bitcoin’leri izleme aşamasında işbirliği içerisindeyiz. Aynı zamanda platformu tekrardan çalışır hale getirmeye çalışıyoruz. Böylelikle kullanıcılar hesaplarına girip bu olaydan hesaplarının etkilenip etkilenmediğini ve emirlerinin son durumlarını görebilecekler. Bugün tekrar bir bilgilendirme yapmayı umuyoruz. “

updates

Yukarıdaki bilgilerden anlaşılacağı üzere Bitfinex platform olarak yakın zamanda tekrar açılabilir ve kullanıcılar log in olabilir. Hangi kullanıcıların fonlarının boşaltıldığı ise log in olduktan sonra belli olacak gibi görünüyor.

Tekrar hatırlatmakta fayda var Bitfinex’te şu an itibariyle yalnızca Bitcoin hesapları etkilendi (tam olarak 119.756 Bitcoin), diğer LTC/ETH/ETC/USD gibi hesapların bu siber saldırıdan etkilenmediği belirtiliyor.

Umuyoruz Bitfinex kısa zamanda tekrar açılır ve kullanıcı kayıpları minimuma indirilir. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz..

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Bitfinex’te Son Durum – Güncelleme

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video