Bitcoinpokersites’in Online Oyun Meraklıları İçin Söyleyeceği Çok Şey Var!


Bitkapital

Online poker ve gambling pazarı geçtiğimiz 5 yılda, şimdiye kadar hiç görmediğimiz bir şekilde yükselişe geçti. Küresel olarak artan bu ilgi, Bitcoin ve kripto paraların oyun sektörüne girmesiyle birlikte doruğa ulaştı. Kriptoların online oyunlar için yarattığı büyük fırsatları gören ve uygulamaya başlayan yüzlerce girişime olan ilgi hızla artıyor.

Artık insanların oyun oynamak için seyahat etmelerine gerek yok, bunun yerine kullanıcılar online platformlar üzerinden koltuklarından kalkmadan; kriptoların kolay ve güvenilir kullanımını ile anonimliğini kullanarak oyun oynamanın keyfini çıkarıyorlar. Geciken para yatırma ve çekim işlemleri, bankalarla olan sorunlar, yüksek ücretler ve komisyonlar karşısında kullanıcılar artık sanal ortamda tüm oyun ihtiyaçlarını Bitcoin kabul eden sitelerden yana kullanıyor. Bitcoin, online oyun piyasası için mükemmel bir çözüm ve bu alanda da diğer alanlarda olduğu gibi yıldızı giderek parlıyor, ayrıca online oyun piyasası Bitcoin’i yaygınlaştırmak ve bilinirliğinin artmasını sağlamak için büyük bir tanıtım fırsatı sunuyor. Bugün, bu farkındalığı yaymaya çalışan ve poker oyuncuları için temel bir kaynak olan Bitcoinpokersites.net sitesinden bahsedeceğiz.

eeee

Bitcoin ve diğer kripto paralarla oyun oynamanın, resmi para birimlerine göre, hem kullanıcılar hem de platform sahipleri için büyük avantajlara sahip. Bir poker turnuvasından bir kaç bin dolar kazandığınızı ve parayı dolar olarak çekmek istediğinizi düşünün. Platform ilk önce size parayı ödemenin biraz zaman alacağını söyler, bu bekleyiş bir kaç hafta bazen de bir ay kadar sürebilir ve kullanıcı hayal kırıklığıyla bekler. Bu gecikme çoğu zaman platformdan değil, ödeme yöntemi ve aracından kaynaklanır. Bitcoin, bugüne kadar bildiğimiz her şeyi bize unutturarak, bu sistemi tamamen ve kökünden değiştiriyor. Bu benzersiz sistemde tüm para çekim ve gönderim işlemleri anlıktır, ve 7/24 bir kaç dakika içerisinde işlem tamamlanır. Ayrıca, işlemler anonim ve diğer sistemlere göre daha güvenlidir, tam da online oyuncuların sevdiği türden. Yakın gelecekte tüm online platformların tamamının fiat para birimlerinden ayrılacağı ve kripto paralara geçeceği düşünülüyor.

thumb-da55628528e0c9397e114891e45d20a9Bitcoinpokersites platformu tüm online poker oyuncuları için kıymetli kaynaklar ve bilgiler sunuyor. Site içerisinde hem yeni başlayan acemi kullanıcılar için ipuçları, hem de deneyimli kullanıcılar için çeşitli stratejiler yer alıyor. Ayrıca tüm poker kavramları, taktikler, pratik yapabileceğiniz uygulamalar, tartışma platformu, güncel haberler ve site tanıtımları gibi poker meraklıları için bir çok kaynağı tek bir veritabanı üzerinden ücretsiz bir şekilde okuyucularına sunuyor. Dahası, online oyunlar için bireysel finans stratejisi kurmaya yardımcı olan kapsamlı araştırmalar, sitenin göze çarpan içeriklerinden bir kısmını oluşturuyor.

Eğer bir oyun sitesiyle ilgili bir bilgi arıyorsanız, sitenin Reviews kısmından aradığınız platformla ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz, şu an için listede her oyun platformu yer almasa da, liste gün geçtikçe artıyor. Sonuç olarak Bitcoinpokersites.net‘i, online oyun meraklılarına temel kaynak niteliğinde olan ve takip edilmesi gereken bir site olarak görüyoruz.


Tepkini Göster

İyiymiş
Kötü
Keyifli
Yok artık!
Bu ne ya!
Harika!

Tepkini Gif ile Göster

Bir Cevap Yazın

Bitcoinpokersites’in Online Oyun Meraklıları İçin Söyleyeceği Çok Şey Var!

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Üyelik Hesabın Yok mu?
Üye Ol

Şifremi Unuttum!

Üye Ol

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video