x

Bitcoinadam.com Logo Yarışma Oylaması Sonuçlandı


Bitkapital

Oylama Bitiş: 16.02.2016 Saat 22:00 ( Oylama sona ermiştir. Kazanan Logo No: 3 )
Kazanan tasarımcı tasarıma ait (.png / .jpg/ .psd/ ve vektörel) uzantılı görsel dosyasını bize gönderdiğinde ödülü kendisine gönderilecektir.
Tasarımı gerçekleştiren tasarımcı, logonun tüm kullanım haklarını www.bitcoinadam.com sitesine devrettiğini ve başkaca hiçbir hak talep etmeyeceğini yarışmaya katılmış olmakla kabul ve taahhüt eder.
Katılım gösteren ve “emek harcayıp tasarlayarak” aday logo gönderen ve listeye giren ilk 10 tasarımcıya teşekkür etmek adına 0.01 BTC ödül verilecektir.
Başarılar…

Tasarım Gönderenler

yussuf89
Beraturker
lastminer
mhanbostanci
macitkarasoy
creabit
divxlobisi
bitmecoin
danisfirat
syoula
trpiyasa
mmmtr
hakogoytepe

Yarışmaya katılan herkese iyi şanslar…

YARIŞMA KURALLARI:

  1. Oylama 16.02.2016 saat 22:00’de sona erecektir.
  2. Kazanan logo tasarımcısı ve ödeme alacak diğer 9 tasarım sahibi buradan ve BitcoinTalk’ta ilgili başlık altından duyurulacaktır.
  3. Logo tasarımcılarının ismi özellikle paylaşılmamıştır. Burada amaç, tasarımı yapanın değil, sadece tasarımın oylanmasıdır.
  4. Bitcoinadam.com yönetimi, birinci olan logoyu kurumsal logosu olarak kullanma taahhüdü vermez. Son kararı yönetim verecektir.
  5. Mevcut logo da yarışmaya dahil edilmiş olup, mevcut logonun 1. olması durumunda 0,20 BTC’lik ödül 2. olan tasarımcıya verilecektir.
  6. Hiçbir logo ön eleme ile yarışma dışı bırakılmamıştır. Başvuru süresi içinde gönderilen tüm logo tasarımları yarışmaya dahil edilmiştir.

saat1200 (1)

loading...
Yayın hayatına 2014 yılı Mart ayında başlayan CoinTürk, Kripto Para ve Blockchain teknolojileri ve yeni nesil finansal teknolojiler (Fintech) hakkında güncel haberler yayınlamaktadır.

Yorumlar 1

Bir Cevap Yazın

Bitcoinadam.com Logo Yarışma Oylaması Sonuçlandı

Facebook yada Google+ ile Giriş Yap

Şifremi Unuttum!

Yazı Tipini Seç

Haber Görsel Liste Anket Test Video